Wpis z mikrobloga

Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwierzęcone filmiki na TikToku, dlatego zidentyfikowałem ostatnie 3 bohaterki Wykopu i poinformowałem o ich aktywności szkoły, do których chodzą. Apeluję do Was, byście robili to samo. To nasz obywatelski obowiązek. Ja na tej trójce z pewnością nie poprzestanę.

Screen polecam otworzyć w nowej karcie.

Tagi:

Grash-Varrag-Arushat - Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwier...

źródło: comment_1649068695Do7nltmwcmhfB5TvMghZ8C.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
  • 1
Daj proszę odpowiedzi na twoje maile do szkół, uczelni w komentarzu, albo w osobnym wpisie! Jeśli miałbym się doczepić to lepiej zachować powagę i napisać z poważaniem, a nie pozdrawiam. Poza tym wykładowcy i ogólnie wiele osób nie traktuje poważnie maili z takich domen jak buziaczek, nie wiem, czy to na serio, czy przerobiles. Na pewno lepszy efekt będzie ze zwykłej domeny WP, Onet, Gmail.
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat wykopowi obrońcy moralności xDDDDDDD Gdzie byliście kiedy wojna na ukrainie się toczyła a codzienie w gorących była ukraińska gąbka przedstawiająca 45 mln bakterii i tego typu podobne obraźliwe memy? Śmiechom nie było końca. Moim zdaniem te memy jak i wcześniejsze tiktoki ukrainek były bardziej obraźliwe i niestosowne ze względu na pomoc jakią otrzymują. Po ich wypuszczeniu była seria tiktoków polek i seria przeprosin ukrainek, sprawa przycichła i w sumie każdy
  • Odpowiedz
Tak tak, każda wypowiedź która ci się nie podoba jest teraz pożywką dla Rosjan. I rezygnacja z największego dobrodziejstwa naszej kultury jaka jest wolność słowa to najlepszy pomysł na walkę z Rosjanami. Weź ty się zastanow chłopie. Uderzasz w wartości które odróżniają nasza cywilizację od Rosjan czy Chińczyków.


@Flypho: wolność jest nierozłączna z odpowiedzialnością.

Jak gadasz głupoty to miej świadomość, że ktoś może je wykorzystać przeciw Tobie
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: jak myślę ze granice zenady zostały przekroczone to wchodzę na wykop i moje przekonania sa rujnowane xD typie ja juz po samej aparycji tych typek i otoczeniu w jakim nagrywaja widze ze ten twoj mail przejdzie bez reakcji. Jeszcze rozumiem jakby to były julki z dobrych domów chodzące do najbardziej renomowanych liceów ale jesli myślisz, ze w takiej zawodowcówce sie tym przejma to wspolczuje naiwności
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jakim nagrywaja widze ze ten twoj mail przej julki z dobrych domów chodzące do najbardziej renomowanych liceów ale jesli myślisz, ze w takiej zawodowcówce sie tym przejma to wspolczuje naiwności

@AdamKarolczak02137: w sumie teraz jak patrzę to te dwie do CKU chodzą xD ale spokojnie, będą też te z dobrych szkół
  • Odpowiedz