Wpis z mikrobloga

Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwierzęcone filmiki na TikToku, dlatego zidentyfikowałem ostatnie 3 bohaterki Wykopu i poinformowałem o ich aktywności szkoły, do których chodzą. Apeluję do Was, byście robili to samo. To nasz obywatelski obowiązek. Ja na tej trójce z pewnością nie poprzestanę.

Screen polecam otworzyć w nowej karcie.

Tagi:

Grash-Varrag-Arushat - Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwier...

źródło: comment_1649068695Do7nltmwcmhfB5TvMghZ8C.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
@TeBerry: w szkole może obowiązywać różnorodny standard zachowania wyższy od poprzeczki minimalnej wyznaczonej prawem, masz nawet nakazy ubioru, koloru włosów, itd, większość ma standardowo nakazy etycznego zachowania
  • Odpowiedz
@KarmazynowyHefalump: trzeba być skrajnie zdesperowanym żeby próbować tak na siłę zwrócić na siebie uwagę jak ty, krzyk o pomoc, starzy pewnie niestety większość czasu za bardzo #!$%@? żeby dać atencję
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: > Czemu miałbym niby ograniczać komukolwiek wolność wypowiedzi?
Nikt nie ogranicza wolności wypowiedzi, jednak korzystanie z wolności wypowiedzi pociąga za sobą obowiązki i odpowiedzialnośc
  • Odpowiedz
@ostr:

w szkole może obowiązywać różnorodny standard zachowania wyższy od poprzeczki minimalnej wyznaczonej prawem, masz nawet nakazy ubioru, koloru włosów, itd, większość ma standardowo nakazy etycznego zachowania


Oczywiście. Ale obowiązuje on tylko na terenie szkoły.
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat:

@TeBerry: jakby do technikum w którym się uczyłem trafiła taka wiadomość ze mną w roli głównej, to wicedyrektor chyba osobiście by mi #!$%@?ł. Pierwszy raz za te wysrywy, a drugi raz za to że mam dodaną w profilu nazwę szkoły i przynoszę jej wstyd.


Chyba w czasach PRL.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pisałem o was, że robicie te same głupoty, co Amerykanie, bo was bolą jakieś gówniary w Internecie i musicie donieść zamiast po prostu wyłączyć aplikacje. 25-letni chłop sobie nie może psychicznie poradzić z wysrywami nastolatek, śmiechu warte.


@Flypho: z jednej masz absolutną rację i wszystko co nie łamie prawa powinno być dopuszczone. ALE. Raz że te różowe bankowo są pierwsze do forsowania cancel culture a dwa skowyt p0lek z ego
  • Odpowiedz
@TeBerry kiedy coś się zmieniło? Od zawsze czy ucznia czy studenta obowiązuje rygor zachowania tez poza miejscem nauki, wymogi rodzi status ucznia/studenta nie miejsce przebywania
  • Odpowiedz