Wpis z mikrobloga

Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwierzęcone filmiki na TikToku, dlatego zidentyfikowałem ostatnie 3 bohaterki Wykopu i poinformowałem o ich aktywności szkoły, do których chodzą. Apeluję do Was, byście robili to samo. To nasz obywatelski obowiązek. Ja na tej trójce z pewnością nie poprzestanę.

Screen polecam otworzyć w nowej karcie.

Tagi:

Grash-Varrag-Arushat - Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwier...

źródło: comment_1649068695Do7nltmwcmhfB5TvMghZ8C.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grash-Varrag-Arushat a jak dla mnie to niczym nie różnisz się od starych, zgorzkniałych, marudnych i wiecznie lamentujących na wszystko bab siedzących całe dnie w oknach i robiące za monitoring osiedlowy a później uprzejmie donoszących, że Kacper z Jackiem grają w piłkę w niedozwolonym miejscu albo bluźnią pod oknem. Masz aż tak nudne życie? Chce ci się robić takie rzeczy? Ty nigdy nie byłeś młody i nie zrobiłeś nic głupiego czy głupszego?
  • Odpowiedz
Jak już uderzać na TT to śmiało można stwierdzić ze ten portal dał d--y i ruscy nadal maja dostęp a co gorsze mogą prowadzić Live i trzepać kasę. Proponuje wszystko zgłaszać
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: Ale Ty jesteś męski. Halo, policja, proszę przyjechać na tiktoka xD

Głupia tiktokowa wojenka, ale szkoda, że nie zauważyłaś drugiej strony, takiej jak trend o samoocenie, czy inne pomniejsze, jak chociażby filmiki o twardej wodzie w kranie - niby groteskowe, ale sugestywne.

Niech jedni wtórują, a inni popierają, to za chwilę wszyscy staniemy się obywatelami drugiej kategorii we własnym państwie. Przesada? Zobaczymy, ale żeby nikt nie płakał.
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: Przegryw śledzi "koleżanki" na tiktoku i donosi. Czego ty się spodziewałeś wchodząc na tiktok? to tak jakbyś wysyłał takie maile do papieża że jest taka strona p-----b i tam dziewczyny wrzucają różne filmy xDDD
  • Odpowiedz