Wpis z mikrobloga

Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwierzęcone filmiki na TikToku, dlatego zidentyfikowałem ostatnie 3 bohaterki Wykopu i poinformowałem o ich aktywności szkoły, do których chodzą. Apeluję do Was, byście robili to samo. To nasz obywatelski obowiązek. Ja na tej trójce z pewnością nie poprzestanę.

Screen polecam otworzyć w nowej karcie.

Tagi:

Pobierz
źródło: comment_1649068695Do7nltmwcmhfB5TvMghZ8C.jpg
  • 371
Jak najedzą się strachu i będą musiały świecić oczami, to może zastanowią się kolejnym razem zanim wrzucą do Internetu filmik w którym śmieją się z ludzi, którzy mają bombardowane domy.


@Grash-Varrag-Arushat: dokładnie to - z uczelni prawdopodobnie nie wyleci, ale jak będzie musiała stanąć oko w oko z człowiekiem, który zażyczy sobie tłumaczenia, to inaczej zaśpiewa.

Tak było np. z hejterem Karmowskiego - w necie kozaczek z chorymi fantazjami, a w
@harold97: wykop kiedyś „hehe gompka o kolorach flagi ukrainy hehe jakie śmieszne nie wyczymie”.

Nigdy się nie śmiałem z Ukraińców i tego co się tam dzieje - ani przed wojną ani teraz. Pracowałem na granicy, byłem kilkukrotnie we Lwowie własnym busem z transportem medykamentów. Powiedziałem jedynie, że dziewczyna KTÓRA MOŻE BYĆ UKRAINKĄ (bo równie dobrze może być to mistyfikacja ruskich) też zbytnio się nie przejmuje losem swoich rodaków ¯_(ツ)_/¯
Wolność oznacza, że dostajesz pełnię praw i obowiązków związanych z możliwością wyrażenia własnej opinii jakakolwiek by ona nie była, ale powinieneś liczyć się z tym, że akcja może powodować reakcję. Czy ta wypowiedź wyczerpuje definicję czegokolwiek zabronionego? Nie, więc na płaszczyźnie prawnej nikt się do niej nie przyczepi, jednakże niech ludzie z nią pracujący czy chodzący na studia mają świadomość z jakim pustakiem obcują. Dodatkowo student robi wizytówkę uczelni i jeśli swoim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grash-Varrag-Arushat: pokaże ktoś od czego się to zaczęło? rozumiem, że ten "trend" to odpowiedź na tiktoki ukrainek, tylko że żadnego takiego nie widziałem, jakby ktoś miał link do przykładowego to chętnie przyjmę