Wpis z mikrobloga

Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwierzęcone filmiki na TikToku, dlatego zidentyfikowałem ostatnie 3 bohaterki Wykopu i poinformowałem o ich aktywności szkoły, do których chodzą. Apeluję do Was, byście robili to samo. To nasz obywatelski obowiązek. Ja na tej trójce z pewnością nie poprzestanę.

Screen polecam otworzyć w nowej karcie.

Tagi:

Grash-Varrag-Arushat - Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwier...

źródło: comment_1649068695Do7nltmwcmhfB5TvMghZ8C.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
@Fajoski:

Twój wysryw mam zgłaszać do prokuratury bo nie rozumiesz że wolność słowa nie jest równa z brakiem konsekwencji za swoje wypowiedzi? Wykopek moment xD


Prawo do wolności słowa ma oczywiście swoje wyjątki, np. groźby i gdy ktoś wygłasza groźby, to może ponieść konsekwencje. Ta idea nie jest zaprzeczeniem prawa do wolności słowa. Prawo do wolności słowa nie oznacza tego że fizycznie możemy np. skrytykować władzę, ale poniesiemy za to
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: nic nie mam zamiaru z tym robić, bo pamiętam jak tu, na początku pandemii, znalazł się konfident, który ze swojej piwnicy obserwował ludzi wchodzących do kościoła, liczył ilu ich wejdzie i donosił na palicję, że przekroczona została ich liczba. Dostał tu ogromny poklask i doping od wykopków. Uznano to za dobrą zabawę, bo jechał po "starych babach", czy zwyczajnie po instytucji kościoła. Nie było żadnego wyciągania konsekwencji, gdyz to
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: Przykro się ogląda takie wpisy - ludzie beztrosko i bez żadnego zastanowienia piszą sobie o bombardowaniach, nagrywają śmieszne filmiki. Dlaczego w dzisiejszym świecie tak wiele osób po prostu nie myśli, gada, co im ślina na język przyniesie i jeszcze puszcza to do publicznego obiegu. Wojna to nie jest "super content" do nabijania wyświetleń na tiktoku. Nie będę już wspominał o tym, że to jest przede wszystkim obraźliwe dla samych
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: brawo, masz swoje 5 minut. Uczyniłeś życie kilku idiotkom jeszcze bardziej #!$%@?, tylko tak naprawdę w imię czego? Obojętnie co by nie mówiły to już przyniosło im wstyd i upokorzenie.
Nie popieram tych małolat ani tym bardziej na nie nie lecę bo nie jestem pedofilem.
Tak naprawdę to to co robisz to POPIERANIE OGRANICZENIA WOLNOŚCI SŁOWA W INTERNECIE I #!$%@?
obojętnie jak głupie by to słowo nie było -
  • Odpowiedz
@Adolf_HODLer: Kiedy chodzi o p0lki zawsze jest to wolność słowa
ale jak facet coś powie to ma zamknąć faszysta incel mizogin dziub XD
zajebista ta afera, takiej hipokryzji to dano nie było
  • Odpowiedz
  • 4
@Grash-Varrag-Arushat zajmij się czyms pożytecznym, a nie utrudnaisz życie dzieciakom. Wiadomo, że wrzucają idiotyczne rzeczy do internetu ale niczym się od nas nie różnią tylko są po prostu jeszcze młodzi. Otacza ich świat tiktokow, oglądają to gówno i potem wrzucają te farmazony. Nie wiem czy to powód żeby im uprzykrzać życie w szkole. Jedyni odbiorcy tych treści to takie same głupie dzieci, trochę dojrzalsi ludzie wiedzą że to farmazony.
  • Odpowiedz