Wpis z mikrobloga

Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwierzęcone filmiki na TikToku, dlatego zidentyfikowałem ostatnie 3 bohaterki Wykopu i poinformowałem o ich aktywności szkoły, do których chodzą. Apeluję do Was, byście robili to samo. To nasz obywatelski obowiązek. Ja na tej trójce z pewnością nie poprzestanę.

Screen polecam otworzyć w nowej karcie.

Tagi:

Grash-Varrag-Arushat - Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwier...

źródło: comment_1649068695Do7nltmwcmhfB5TvMghZ8C.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
@Mopek666: ale ja nie pytałem się o to, czy pisanie do szkół jest nielegalne. Pytałem się dlaczego to robi, skoro one nie robią nic nielegalnego, ergo nie poniosą żadnych konsekwencji. Bez sensu trochę.
  • Odpowiedz
  • 7
@Grash-Varrag-Arushat Bezsensowna akcja wyrwana z kontekstu - zachowanie obrzydliwe, ale trzeba wiedzieć skąd się wzięły w ogóle takie tiktoki. Prócz własnej glupoty p0lek, to zaczęło się od tego, że jakaś dziewczyna z Ukrainy nagrała tikotka obrażającego nasz kraj, stąd ta cała nagonka i takie idiotyczne filmiki, te laski co wrzucały na pewno inteligencją nie grzeszą ale wątpię, żeby miały coś wspólnego z ruską propaganda... Po prostu chciały się 'odegrać' na tej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Grash-Varrag-Arushat: no no, incel walczący z p0lkami w obronie ukrainek ( ͡º ͜ʖ͡º) tego jeszcze nie grali, robisz sobie nadzieję na imigrantkę która wyprowadzi ciebie z przegrywu?
  • Odpowiedz
Pytałem się dlaczego to robi, skoro one nie robią nic nielegalnego, ergo nie poniosą żadnych konsekwencji.


@TeBerry: "legalne" niekoniecznie jest tożsame ze "społecznie akceptowalne". Właśnie po to piszą do szkół, żeby to szkoła wyegzekwowała odpowiednie zachowanie. Nikt przecież nie chce wsadzać dzieciaków do więzień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Mopek666: ale ja nie pytałem się o to, czy pisanie do szkół jest nielegalne. Pytałem się dlaczego to robi, skoro one nie robią nic nielegalnego, ergo nie poniosą żadnych konsekwencji. Bez sensu trochę.

@TeBerry: jakby do technikum w którym się uczyłem trafiła taka wiadomość ze mną w roli głównej, to wicedyrektor chyba osobiście by mi #!$%@?ł. Pierwszy raz za te wysrywy, a drugi raz za to że mam
  • Odpowiedz
Tylko po co? Czemu miałbym niby ograniczać komukolwiek wolność wypowiedzi? Jedyna dobra rzecz jaka płynie z tych mediów społecznościowych to, że każdy może se #!$%@?ąć co chce. I ty mnie namawiasz żebym te jedyna rzecz zniszczyl. Miej ty rozum i godność człowieka. Na mnie też donieś.


@Flypho: Masz rację w jakimś tam sensie, tylko uważaj trochę z twoim mniemaniem, co to jest wolność wypowiedzi. To wprawdzie polega na tym, że
  • Odpowiedz
@Mopek666:

Właśnie po to piszą do szkół, żeby to szkoła wyegzekwowała odpowiednie zachowanie


Ale właśnie chodzi o to, że szkoła nie może dać żadnych konsekwencji za coś, co nie jest niezgodne z prawem. Nie będzie nawet uwagi do dzienniczka. Była kiedyś podobna sytuacja na wykopie jakiś czas temu. Szkoła jedynie spytała się tej osoby, czy zna osobę, która napisała mail.
  • Odpowiedz
Ale właśnie chodzi o to, że szkoła nie może dać żadnych konsekwencji za coś, co nie jest niezgodne z prawem. Nie będzie nawet uwagi do dzienniczka. Była kiedyś podobna sytuacja na wykopie jakiś czas temu. Szkoła jedynie spytała się tej osoby, czy zna osobę, która napisała mail.


@TeBerry: Oczywiście że może ukarać ucznia za zachowanie godzące w dobre imię szkoły.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś myśli, że jakaś szkoła będzie wszczynać aferę, z powodu (właśnie z jakiego powodu xD) niczego niezgodnego z prawem, powiedziałbym nawet, że najwyżej uszczypliwego zachowania, to jest w mylnym błędzie jak to się mówi xD. Btw. dobra robota Ukrainek. Każda duszyczka, nawet julka, która będzie się sprzeciwiać przeznaczaniu dziesiątek miliardów na te niekonieczne świadczenia dla uchodźców, którymi szastamy na lewo i prawo nie mając na to pieniędzy, to wartość dodana.
  • Odpowiedz