Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zjerzy: nie? a programy, że kobiety zrównają się z facetami za 104 lata? a teraz jest wojna kobiety mają ogromną możliwość równouprawienia i nie? bo jak trzeba ginąć to już nie ma równości? Wpierw facet zmienia płec na żeńską i dostaje dokumenty o zmianie płci a potem musi bronić Ukrainy bo dla wojska to facet i #!$%@?
@Intelekt: @funkmess: @DanyDwaBanany: @CyfrowyD: @lysyznysy: ogólnie ja jako zadeklarowany pacyfista z kategorią D jak debil mówiący, że pierwszy będę koczował na granicy żeby uciekać, przez sytuację na wschodzie i to co robią te zwierzęta nie wyobrażam sobie nie walczyć, nieważne jak. Nie darowalbym sobie bezczynności wiedzac, że ktoś kilkadziesiąt kilometrów od mojego domu umiera z opaska na oczach ot tak, bez powodu, dla zabawy czy rozładowania napięcia.
@RwandyjskiFront: mnie tylko dziwi, że ludzie w tym kraju mają jakieś ale, są zdziwieni albo zaskoczeni co obywatele fr robią na Ukrainie i do czego są zdolni. W tym kraju, który od 350 lat był napierdzielany przez to bydło, raz mocniej raz słabiej. Dobra, ktoś nie zna historii, ale praktycznie każdy ma w rodzinie dziadków czy rodziców którzy pamiętają przynajmniej opowieści z wojny. ok może nie każdy no to może coś
Dlatego trzeba nienawidzić cały ten dziki kacapski naród i odciąć go na dekady od cywilizacji, dopóki nie spłacą reparacji wojennych a zbrodniarze zostaną ukarani.

@Intelekt: reparacje wojenne na dekady i pogrążenie gospodarki. Gdybyśmy tylko mieli podobny przykład z historii, żeby wiedzieć czym to się może skończyć…
NapalInTheMorning - > Dlatego trzeba nienawidzić cały ten dziki kacapski naród i odci...

źródło: comment_1649004943q3mrj8i6TIgaUzBjcj7YEl.jpg

Pobierz