Wpis z mikrobloga

@RwandyjskiFront: wojna na ukrainie to nie jedyna wojna w tym 10 czy 20 leciu. Tak gineli syryjczycy, irakijczycy, afganie, ormianie, gruzini, osetyncy itd. pozno sie obudziles :) wyglada to zazwyczaj podobnie, owszem moga roznic sie szczegoly bo amerykanie nie mordowali w bezsensowny sposob cywili, ale na nich spadaly tez rakiety, dostawali przypadkowy itd. Dlatego zawsze bede przeciw wojnie, nie wazne kto z kim o co i kto ma racje.
  • Odpowiedz
A pomyśleliście, dlaczego chowa się ludzi w masowych grobach - a nie chowają ich krewni


@kasza332: Wyjaśnił dlaczego tak jest jego zdaniem? Bo ja już nawet nie rozumiem co on majaczy
  • Odpowiedz
@RwandyjskiFront: Dokładnie to samo widząc te zdjęcia myślę. DOKŁADNIE to samo. To byli zwykli ludzie, z naszymi problemami, naszymi radościami, życiem takim jak nasze. I nagle przychodzi jakoś ogr z syberyjskiej wsi, gwałci ci rodzinę i strzela wszystkim prosto w głowę… cos absolutnie abstrakcyjnego, nierealnego a w tej sytuacji tak strasznie prawdziwego…
  • Odpowiedz
@RwandyjskiFront: A jeszcze będą wykopowi humanitaryści się rozczulać nad jakąś kacapską wywłoką, do której Ukraińcy dzwonią z radosną informacją, że jej mąż-ludobójca zdechł na szczęście dla ludzkości "że jak tak można, że trzeba się wykazać empatią". Ja bym tym ruskim k...om wysyłał filmy z oddawania moczu na ciała ich hitlerowskich krewnych.
  • Odpowiedz