Wpis z mikrobloga

@apneawykopek: 21:9, 2x34 cale, obok siebie. Tak przez 75% czasu wykorzystuję tylko jeden (głównie pracuję z Wordem albo Excelem, ale często i gęsto potrzebuję co najmniej dwa okna mieć aktywne obok siebie, czasami więcej, to odpalam drugi monitor), ale z myślą o przejściu do IT (programowanie) też wybierałem, wcześniej nauka na 15,6 calach laptopa to była mordęga.
Szczerze mówiąc, to granie na ultraszerokim wielkiej różnicy nie robi. XD Przynajmniej ja nie
@A330: Obecnie mam 2x24'' do nauki programowania. Podłączyłem raz trzeci taki sam i nie dawałem rady. Dziwnie się czułem przy trzech naraz. Nie wiem czy to zbyt dużo światła czy jakiś inny czynnik ale nie dałem rady pracować.
@thewickerman88: ja mam 2560x1080 29" i żadnych pasków nie ma. Może koleś ma jeszcze szerszy i dlatego. Ogólnie gra się normalnie a pracuje jeszcze lepiej. Spróbowałem raz ponad 32 albo 35 cali ale zdecydowanie za duży jak na 1080p, widać było już pixele, dlatego myslę że powyżej 30" już potrzeba większej rozdzielczości, np. 1440p