Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asdfghjkl: no jasne, chyba nie doczytałeś, że robią to na czarno i z materiałów przywiezionych z ukr.
Ciekawe, co będziesz pisał, jak ci znowu podniosą podatki, no bo przecież teraz trzeba uchodźców utrzymywać?
Dekady szkoleń, rezydentura i później specjalizacja. Koszt wykształcenia rzęsarza to ok. 1 mln zł. Źródło: urojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@borsuk123: Ale nie wiem co cię śmieszy. To jest robota przy oku. Ja nie dokleję precyzyjnie i poprawnie jakiegos malego gowna do rzęsy. A juz tym bardziej nie zrobię tego sprawnie i estetycznie. Do wszystkiego jest potrzebna jakas wiedza jak chce się to robic dobrze. Jak ktos
@maikeleleq: No to widać teraz Kto na Wykopie prawiczek piwniaczek a kto człowiek normalny. Zdziwienie że rzęsy 50pln? Lol czesanie włosków z farba to minimum 400pln dla laseczek z Instagrama do których walicie małego. Rzęsy paznokcie poniżej 100 to już od lat rynek nie widział ani żadna influencerka Instagramowa. A jeszcze nie doszlismy do wypełniaczy cycków i warg. A kosmetyki na gładką dupę i kolorowy pysk? A tatuaże same się robią?
nawet robiąc nadgodziny nie zarobię takich pieniędzy żeby opłacić malarza xD musiał bym zarabiać na rękę z 20k żeby nie opłacało się samemu za to zabrać.


@DexterFromLab: Panietam jak mi sie rolety antywłamaniowe zacinały w dwoch oknach. Zadzwonilem po jakiegoś Zbycha z OLX, ten przyjechał, zdjął osłony rolet na 2 srubki, wyczyscił, psiknął i za godzinę roboty skasował 450zł.

Do dzisiaj pamiętam tamten ból dupy jaki miałem i od tamtego czasu
@maikeleleq: Co ty w ogóle za farmazony gadasz

Jeżeli im się opłaca za 50 zł robić i to całkiem legalnie - dlaczego z tego nie korzystać?

Poza tym 50 zł za rzęsy może świadczyć o bardzo wątpliwej jakości wykonania i materiałów

Dobre salony nie mają co się martwić bo mają stałych klientów. Jeżeli te Ukrainki nie mają zarejestrowanej firmy to śmiało je #!$%@? do us i tyle.