Wpis z mikrobloga

@FurTemporis: Dokładnie, każdy może robić paznokcie/rzęsy/brwi permanentne, ale jakość usługi zostawia czasami bardzo dużo do życzenia, co z tego ze zrobi sobie rzęsy za 50ziko jak za tydzień przyjdzie na poprawkę bo połowa wyleci i tak w kółko, a jak ktoś dobrze robi to trzymają się z trzy tygodnie, ale wtedy trzeba zapłacić jednak więcej
  • Odpowiedz
szystko mogę zrozumieć że próbują zarobić bo tu nic nie mają itp ale coś takiego to już zwykłe świństwo, psucie rynku tylko i wyłącznie


@maikeleleq: To jest #!$%@? wolny rynek, a zaskoczona koleżanka powinna poprosić o namiary na te Ukrainki :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@throwaway2137: wiesz co, nie zgodzę się z Tobą. Holendrzy wiedzą, że nie będą konkurować w sektorze usług z imigrantami, dlatego stawiają się na jakość albo robią dobrą otoczkę wokół swoich usług. Idą do swoich fryzjerów, którzy są drożsi, ale w zmian za będą siedzieć w przytulnym salonie, będą mieli mytą głowę przed i po. Na fotelu dostaną kawusie i będą ją mogli siobrać w przerwach od strzyżenia. Jedynie w PL jest
  • Odpowiedz
A co w tym złego? Skoro usługa jest wykonana tak samo jak u polskich kosmetyczek i do tego taniej. To polskie kosmetyczki #!$%@?ło z cenami i życzą sobie za paznokcie 250 Ziko tylko dlatego że skończyły kurs u Pani Jadzi
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Ja chodzę do Ukrainek na paznokcie i mają ceny rynkowe, a nawet ciut wyższe. I są po prostu genialne w tym, co robią. I tak - mają legalnie założoną firmę, i wystawiają paragony. Patologia z niższymi cenami i robieniem na czarno była zawsze - nie tylko teraz, a wrzucanie teraz, w tym czasie, jaki mamy, takich screenów jako wielkich „dowodów” tylko pogłębia niechęć Polaków do Ukraińców
  • Odpowiedz
@maikeleleq: różnica jest taka, że jak robisz coś bez prowadzenia działaności gospodarczej, to ceny będziesz mieć zawsze niższe niż ktoś, kto normalnie prowadzi działalność.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Poza tym, jak ktoś robi źle, to i 50% rabatu nie pomoże, a klientki wybiorą miejsce, w którym usługa jest wykonana najlepiej. Cena jest kryterium do pierwszego fuckupu. A akurat w przypadku rzęs - nawet nie chcę wiedzieć, co może się złego wydarzyć. Dwa, paznokcie też można koncertowo zniszczyć
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Jak to kosztuje 50 zł, to myślę, że nie ma się o co bać dla osoby, która wykonuje swoje usługi dobrze. Aplikacja od zera rzęs w zaleznosci od metody to 2-3h. Jeśli komuś w 50 zł mieszczą się: 2h pracy, lata szkoleń, jakość produktów, utrzymanie social mediów i ogólna obsługa klienta, rachunki i ew. zusy i usy (jak ma działalność), to znaczy, że ta osoba albo robi takie gówno, ze
  • Odpowiedz