Wpis z mikrobloga

@maikeleleq: Psucie rynku xD Jak fryjzerka chce za pomalowanie włosów 400zł to jest spoko? XD
I bardzo dobrze, niech ceny wrócą do normalnych. W dupach się niektórym za te pazury po przewracało.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: w gratisie mozliwosc zarazenja hivem jak wiadomo ukraina i rosja sa pionierami w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale jak za 50zl na czarno to super deal
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: Dokładnie taki jest wynik masowej imigracji i dokładnie dlatego wszędzie na zachodzie jest ona tak popularyzowana.
Tutaj trochę inna sytuacja, bo to rzeczywiście uchodźcy, których jako naród rzeczywiście chcemy przyjąć i pewnie jak im się sytuacja poprawi to wrócą do siebie.
  • Odpowiedz
Moja eks robiła kiedyś rzęsy u jakiejś p0lki za 150 bo taka zajebista podobno. Dostała takiego zapalenia oka czy jak to się nazywa, ze przez tydzień dopóki trgo nie ściągnęła nie widziała prawie na oko.
Oczywiście bez paragonu w chałupie.
  • Odpowiedz
ale #!$%@? w komentarzach. Większość bab pójdzie do takiej Ukrainki, bo im jest szkoda hajsu, byle dyskusja na babskim forum i się okazuje, ze każda robi pazury po kosztach u koleżanki, która nie ma pojęcia o autoklawie, sterylizacji, zamawia lakiery z Chin. Kończy się to średnio, bo złapać syf nietrudno w takich warunkach. Wykopki pierdoła w tym wątku jak najgorsi Janusze. Opłać sobie lokal, wszelkie koszta, ZUS i jeszcze zarób żeby dla
  • Odpowiedz
@Spring90: Ukrainki nie płaca ZUSu, podatku nie odprowadzają, materiały za grosze z Ukrainy więc dlatego mają taniej, a laski normalnie maja działalności zakładają żeby to legalnie prowadzic

@maikeleleq: tak, a p0lki robiące rzęsy to odprowadzają podatki XD
  • Odpowiedz
@maikeleleq: masakra, ja raz za studenta poszłam do Ukrainki na rzesy i zapłaciłam 80 zł po czym następnego dnia to zdejmowałam XD teraz wolę iść do sprawdzonego salonu bo rzesy to poważna sprawa i chodzę do salonu co prawda do Białorusinki ale robi mega robotę, koszt 180 zł jak na Katowice to i tak spoko, jestem wyleczona z dziadowania w tej kwestii :D
  • Odpowiedz
Dobre #!$%@?, jak by w każdej branży nie było tak ze zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi taniej, bez działalności, i tak dalej i tak dalej. Trzeba sobie znaleźć kozła ofiarnego i się dowartościować.
  • Odpowiedz