Wpis z mikrobloga

@porterhouse: Polecam Robo Recall i The Climb, obydwie dostępne z poziomu samych gogli. Jeśli kiedyś zamierzasz wpiąć się w PC to doskonale są Lone Echo 1 i 2 cześć. Polecam tez odpalić jakiś symulator, fajnie jeździ się w Assetto Corsa (jeśli masz kierownice) oraz polatać, choćby na chwile zainstalować darmowa wersje DCS i oderwać się od ziemi. Uczucie prędkości i wysokości robi się bardzo realne.
@porterhouse: jeśli nie miałeś nigdy VR na oczach to przygotuj dużo wolnego czasu ale zaplanuj i weź pod uwagę przerwy bo meczy się wzrok i mogą pojawić się mdłości w jakichś bardziej wymagających tytułach. Ogólnie pierwsze wrażenie zmiata wszystko :D Polecam dokupić futerał oraz gumowa nakładkę na te gąbkę przylegająca do twarzy (widać na fotce - niebieska założona, czarna powyżej). Swego czasu Oculus wysłał je za darmo ze względu na jakieś
LordLookas - @porterhouse: jeśli nie miałeś nigdy VR na oczach to przygotuj dużo woln...

źródło: comment_1648977062YRPog4oeqG1Ka4No3vicUj.jpg

Pobierz
@LordLookas: miałem na oczach może 5 min w jakimś sklepie kiedyś i się zakochałem. Potem olałem temat bo brak kasy, wróciłem do tematu, zobaczyłem ceny gier i znowu olałem. Wróciłem wczoraj, poczytałem o sidequescie, o piratach i kupiłem okulary. Cykam się, że nie będzie mi się chciało grać czy coś bo na konsoli średnio gram, ale coś mnie kręci w tej technologi :D
@HachiRoku: wiem wiem ( ͡° ͜