Wpis z mikrobloga

@Zbyszggo: na RE4 jestem konkretnie najarany i będzie to moja 1 gra w którą zagram, BS kusi, ale sam nie wiem czy takie muzyczne coś jest dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) o pablov słyszalem, ale nawet na YT nie oglądałem gameplayow
@porterhouse Sprawdź demo beatsabera jak już będziesz miał gogle, Pavlov jest za darmo to możesz spróbować(cs w VR).
Resident Evil 4 polecam z całego serca, w VR jest to całkowicie inne doświadczenie, miałem przy re4 najdłuższa sesję vr w życiu która trwała 7 godzin xD
@Zbyszggo: no RE4 za mną chodzi bo lubię horrory, a horror na vr? #!$%@? panie xD reszta gier się nie martwię bo i tak mam zamiar piracic to wiesz :D jakaś pewnie gierkę kupię (kod na 30$) ale to pewnie będzie tyle, a ten pablov? #!$%@? mać widzislem teraz film na YT i to był #!$%@? błąd :) nie wytrzymam do wtorku, ja CHCE JUZ MIEC TE GOOGLE!!!
@porterhouse To ja się dopiero dowiaduje że są dostępne piraty (°°
Jak re4 to i też The Walking Dead Saint's and Sinners
W sumie to mogłem się domyślić przy ogarniania SideQuesta i instalowaniu hl1vr ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zbyszggo: Resident 4 VR wart jest każdej złotówki. Bawiłem się równie dobrze, jak za pierwszymi przejściami na PS2. Ze względu na celowanie, jest dużo łatwiejszy niż oryginał. Dostaje się też więcej złota za trupy.
@Zbyszggo: no są są, ponoć jest ryzyko bana, ale do tej pory nikt nie dostał. Są gry z sidequesta, a i są zewnątrz aplikacje co tylko wybierasz gierkę i Ci instaluje na google xD sprawdziłem porządnie temat nim zrobiłem zamówienie
@porterhouse Z jednej strony ogarnął bym sobie kilka gier ale jak pomyślę że będę miał dostęp do większej ilości gier to skończy się jak zawsze, będę miał zapchany dysk i nic nie odpalę.
Tak kupię 1-2 gry miesięcznie i mam zabawę
@Froto: u mnie granie na pc odpada bo mój komputer stoi pomiędzy skrzynką z narzędziami, a pustkami. Nawet już go nie włączam, tylko ja telefonie siedzę. Konsole mam Xbox one (1 fen więc szału nie robi + nie chce mi się grać), a vr to może być dla mnie zupełnie coś nowego, inny świat w którym chce się zanurzyć
@Zbyszggo: ja mam zamiar pietw grać w darmowe + sidequest, pewnie jakaś gierkę kupię na początek, ale wątpię skoro i tak będą wlatywały piraty :D szkoda mi kasy na napełnianie kieszeni cukierkowi. Jakby gry były za 20-50 zł to #!$%@?ć to, ale 10-50$ za grę? #!$%@? xD
@BrodaMGS: u mnie gry tylko przez Google, komp odpada więc jeśli są jakieś strzelanki to aaaa