Wpis z mikrobloga

@ciasteczkowy_otwur to może współczesne mamy, takie, których dzieci będą szly na studia za 10 lat? Nie wiem, moja mama to wypisz - wymaluj osoba z tego mema, co oczywiście ma swoje minusy, których ona jednak nie zauważała. Dobrze chociaż, że udało mi się elegancko studia skończyć, więc może być już całkowicie spełnioną mamą:)
  • Odpowiedz
@maxx92: znam takich rozbestwionych chłoptasiów, których matki zapieprzają i sobie odmawiają, żeby oni mogli studiować, a ci nawet do pracy weekendowej/wakacyjnej - czegokolwiek - nie pójdą, i jeszcze narzekają na te matki. Kosmos
  • Odpowiedz
@maxx92: Cóż za poświęcenie, którego nie musiało być. Tworzenie problemów i bohatersko ich rozwiązywanie. Można pójść na studia nawet mając 30+ lat.
  • Odpowiedz
@maxx92: Ja zawsze zazdrościlem mojemu przyjacielowi rodziców, którzy mu pomagali w lekcjach, tak wprowadzali w świat. U mnie było tylko darcie sie za złe oceny. Nikt mi nigdy w zeszyt nie zajrzał chyba że na zasadzie "zara wypdole to przez okno"
  • Odpowiedz
Mama płacze bo widzi że to wszystko na marne było robione bo inni którzy cieszyli się życiem, budowali więź z dzieckiem teraz mają samodzielne ustawione dzieci z własnymi rodzinami, a jej dziecko siedzi pod tagiem #przegryw i nie wie co chce w życiu robić do tego ma mase innych problemów uniemożliwiających normalne kontaktowanie ze światem...


@ciasteczkowy_otwur: matki nigdy nie widzą takich rzeczy
  • Odpowiedz