Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś maksymalny poziom do którego może wzrosnąć WIBOR6M? Zarobki 5k - w tamtym roku wziąłem kredyt na 400k i miałem płacić ~2k. Teraz już płacę 3k + 400 zł za rachunki a podobno teraz mają znowu podwyższyć stopy procentowe o 1.25%. Jak tak dalej pójdzie to na życie zostanie mi 700zł co będzie oznaczało #!$%@? tostów na obiad/sniadanie i kolacje. Co za #!$%@?łe państwo

#polska #zalesie #przegryw #nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 17
Zarobki 5k - w tamtym roku wziąłem kredyt na 400k i miałem płacić ~2k. Teraz już płacę 3k + 400 zł za rachunki a podobno teraz mają znowu podwyższyć stopy procentowe o 1.25%.


@Viado: xD

Jak tak dalej pójdzie to na życie zostanie mi 700zł co będzie oznaczało #!$%@? tostów na obiad/sniadanie i kolacje. Co za #!$%@?łe państwo


@Viado: a co nie wiedziałeś że stopy są zmienne? Nie dostałeś z
Czy jest jakiś maksymalny poziom do którego może wzrosnąć WIBOR6M? Zarobki 5k - w tamtym roku wziąłem kredyt na 400k i miałem płacić ~2k. Teraz już płacę 3k + 400 zł za rachunki a podobno teraz mają znowu podwyższyć stopy procentowe o 1.25%. Jak tak dalej pójdzie to na życie zostanie mi 700zł co będzie oznaczało #!$%@? tostów na obiad/sniadanie i kolacje. Co za #!$%@?łe państwo


@Viado: bait 2/10 bo odpisałem
@Viado: właśnie tacy geniusze jak ty pompują bańkę ładując się w kredyt pod korek xd a potem się dziwicie czemu mieszkania po 500k jak każdy ładuje w gospodarkę pieniądz z przyszłości który ledwo jest w stanie spłacać xD