Wpis z mikrobloga

Macie w #pracbaza takie swoje małe ulubione momenty? Takie które ani nie przynoszą dodatkowych zysków, takie za które nie zostaniecie pochwały szefa czy nawet nie dadzą Wam dużej satysfakcji? Ale irracjonalnie je uwielbiacie?

Ja najbardziej w #sekretariat #szkola lubię jak mogę obwieścić dzieciom, że są zwolnione do domu z jakichś zajęć. W żadnym filmie, w żadnym teatrze nie da się zobaczyć TAKIEJ ILOSCI CZYSTEJ RADOSCI jak fakt że nie ma dzisiaj anglika i można iść do domu.
Autentycznie czuję te emocje razem z nimi wtedy i dzień od razu lepszy :D
#dzieci #przemyslenia #podbaza
  • 86
@nasennigdyjuzniewezmenic: ja pracowałem u największego Janusza, który uwielbiał wszystkich terroryzować i gnębić psychicznie. W firmie było kilkanaście samochodów, wszystkie miały gps oprócz jednego starego zdezelowanego vana (czego się dowiedziałem od starego pracownika) i sobie tego vana wybrałem. Moim ulubionym momentem było, jak Janusz (udając że patrzy na moją lokalizację) dzwonił z krzykiem: Krzysiek, gdzie ty #!$%@? jesteś? a ja leżąc sobie i opalając się w Central Parku odpowiadałem, że stoję w
@nasennigdyjuzniewezmenic: Jak czasem robię wycenę jakiejś stacji roboczej czy serwera, to lubię patrzeć na te potwory które czasem z tego powstają. Raz się trafi zwykła stacjonarka, a raz komputer do projektowania dla NASA z ceną RAMu na poziomie mieszkania w mieście powiatowym xD
@nasennigdyjuzniewezmenic Nie wiem jak to dokładnie opisać, ale uwielbiam ten moment, kiedy na drugiej zmienie zostaje na nadgodzinach, a po dwudziestej drugiej prawie cała hala cichnie i słychać tylko pojedyncze rozmowy albo śmiechy. Po całym dniu stukania i piszczenia to daje ogromną ulgę. Do tego rozmowy ze współpracownikami są jakieś przyjemniejsze.
@nasennigdyjuzniewezmenic: w pracy mam 2 ulubione momenty :

- codziennie o 17 jak wyłączam teamsa i daje tryb samolotowy na telefonie służbowym
- w ostatni dzień przed urlopem jak ustawiam automatyczną odpowiedź w outlooku i wyłączam telefon służbowy

( ͡° ͜ʖ ͡°)

natomiast w poprzedniej pracy na słuchawce moim ulubionym momentem było jak miałem zmianę na 6 rano a do 8 nie było żadnych kierowników i mogłem
Jak dostaję 5 gwiazdek od klienta na allegro, jak kierownik stażu chwali mnie za niebagatelne rozwiązanie problemu, jak dostaję przelew od klienta. Bardzo lubię też odbierać towar, potem go sobie rozkładam i oglądam.