Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pomidorowymichal1: no wolalbym nie wydawac wiecej niz to na poczatek moge wydac 1k wiecej ale chodzi o to ze jestem poczatkujacy i chce sprawdzic jak mi sie ten sprzet przyda w prawdziwym zyciu to jest czy dalej bede mial zajawke
  • Odpowiedz
  • 0
@rescogitans ale to nadal kiepska marketowa marka, która nie przyczynia się do rozwoju tego sportu na naszym podworku. Nie inwestuje w naszych zawodników, naszych inżynierów itd. Kupując po prostu wysyłasz większość swojej kasy za granicę.
  • Odpowiedz
@rescogitans: jak Ci pasuje (geometria) i się podoba to kupuj. Nie ma sensu wydawać kasy na "markowy" rower na osprzęcie z gównolitu. Podejście deca do gwarancji jest na takim poziomie, że inni mogliby się uczyć. Spec pobił w tym roku rekord wystawiając aluminiową szosę na 105 za 15k xD
  • Odpowiedz
  • 0
@van_der_bike proste ze tak. Jak mam kupić Decathlona, to wolę kupic porównywalnego w stosunku cena/jakość Krossa, który przynajmniej jest PL firmą i rozwija sport i zawodników lokalnie u nas.
  • Odpowiedz
wolalbym nie wydawac wiecej niz to na poczatek


@rescogitans:

- w najgorszym wypadku, tego decathlona praktycznie nie sprzedasz, a jeśli już to za ułamek tej ceny
- rower który kupisz dziś będziesz miał ponad 5 lat. raz sobie dokupisz gripy wygodniejsze, a potem pedały, a za jakiś czas wymienisz hamulce - wcześniej sprzedawać go nie będzie sensu bo skoku technologicznego nie będzie. Najważniejsze jest to co jest najdroższe czyli rama, amor
  • Odpowiedz