Wpis z mikrobloga

Chciałbym zapoczątkować nowy cykl zatytułowany: Portrety psychologiczne wykopkowych miłośników broni.

Dziś na tapetę bierzemy użytkownika @SlimKirby.

Czym mi podpadł powyższy użytkownik?
Coż, wyraziłem swoją opinię, że obecne przepisy dotyczące dostępu do broni są ok.
Podałem argumenty dlaczego ułatwienia byłyby błędem oraz poddałem pod wątpliwość, czy broń w rękach cywili zapewni im większe bezpieczeństwo w przypadku konfliktu zbrojnego.

A co na to SlimKirby? Zaczął sugerować, że jestem nienormalny, że powinienem się zbadać psychiatrycznie, sugerował mi że posiadam skrajnie niski poziom inteligencji oraz rzucał wieloma innymi obraźliwymi stwierdzeniami.

A więc kim jest powyższy użytkownik? Czy jest dobrym i wrażliwym człowiekiem, który szanuje innych ludzi?
Po podejściu do mojej osoby i mojego odmiennego zdania na temat broni śmiem twierdzić, że jest jednostką wysoce agresywną. Ale dajmy mu szansę.
Zacząłem scrollować jego profil. Było tam parę kwiatków jak podniecanie się cyckami małolat, czy stwierdzenia typu: zgłaszasz przestępstwo to jesteś konfident. I lewak. Lewacki konfident. Ale w końcu trafiłem na jego komentarze, które powinny całkowicie uciąć dalsze rozważania nad rysem psychologicznym SlimKirby. Zamieszczam te screeny w tym wpisie.
Myślę, że więcej komentarza nie potrzeba

I tak oto kończę 1 wpis o tej tematyce.
Jeden z czołowych miłośników broni okazał się także miłośnikiem partii, która miłością nie darzy kobiet, gejów, murzynów, no ogólnie lewactwa.

#bekazprawakow #neuropa
źródło: comment_1648651194XIoTt5TxnKvPtADgdr59gu.jpg
  • 17
@PrzeKomentator: najpierw mnie wołasz, a później piszesz wypad no deb... zbyt mądry to ty nie jesteś. No ale przy takich poglądach jak twoje nie jest to raczej żadna niespodzianka. ¯_(ツ)_/¯


@SlimKirby: człowieku, Ty popierasz konfederację, nie masz prawa pouczać ludzi w żadnym wypadku.
aha i nie wołam cię, tylko chcę, aby użytkownicy czytający mój wpis mogli wygodnie przejść do Twojego profilu.
@PrzeKomentator: po raz kolejny pokazujesz jakim inwalidom umysłowym jesteś. Gdybyś tylko potrafił czytać ze zrozumieniem to co pisałem wiedziałbyś, że głosuje na nich nie dla tego, że jestem ich wyznawcą tylko dla tego, że nie ma alternatyw, które dają szanse na realne zmiany. ()
Zresztą po co ja się produkuje, gdybyś był w stanie cokolwiek pojąć nastąpiłoby to już dawno. Życzę dalszych spektakularnych sukcesów w walce z rozumem i logiką ja wysiadam z tej karuzeli #!$%@?. Udanej zabawy. ¯\_(ツ)_/¯
@PrzeKomentator: Ogólnie się zgadzam, ale mam pewien problem z zestawieniem słów w zdaniu z wrażliwością. Napisałeś, cytuję:

Czy jest dobrym i wrażliwym człowiekiem, który szanuje innych ludzi?


Być może to nadinterpretacja, ale w mojej opinii zestawienie dobry, wrażliwy, szanujący nie jest przypadkowe. Ludzie intuicyjnie tak ze sobą łączą te słowa, ale to tylko kwestia słownika, a prawda jest taka, że zjawisko wrażliwości niewiele ma wspólnego ze światem zewnętrznym, moralnością czy