Wpis z mikrobloga

nigdy nie zrozumiem jak można sikać na stojąco, za każdym razem po desce lać i trzymać tego huja w rece jak mozna kulturalnie usiąść i oddać mocz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja za to się zawsze dziwiłem jak niektórzy faceci jak siedzą i nie muszą przytrzymywać swojego c--j żeby deski nie dotykał. Ociekacze pindolem o deskę i się tym nie przejmujecie?


@CheSlaw: nie ściągasz gaci po same kostki, tylko tyle, żeby wystawić dupę, a pytona opierasz na gumie od majtek, żeby zrobić zwis w tylną stronę kibla. Chociaż teraz jest moda na te płytkie muszle i często ta technika też już
  • Odpowiedz
cała zabawa w sikaniu to znajdywanie punktu w który się strzela. Kawałek kurzu ? super! OGNIA!


@Niebadzlosiem: najlepsza zabawa jest w publicznym sraczu, gdzie idziesz się odlać do kabiny, a tam jakieś przyklejone resztki, albo inne ślady hamowania na muszli i możesz je zestrzelić siurami, a przy wychodzeniu powiedzieć babci klozetowej "nie ma za co" ()
  • Odpowiedz
@qwdas435: Ja się nauczyłem szczania na siedząco po pijaku na błędach. Parę razy u kogoś się wywaliłem albo trafiłem 10% zawartości pęcherza do celu. U siebie szczam do zlewu albo na siedząco
  • Odpowiedz
@qwdas435: Deskę się podnosi xd Super fajnie się leje na siedząco gdy mocz rozbryzguje się o muszle i chlapie bo benizie, jajach i całym ciele. To już wole mieć opryskane spodnie. Pomijam lanie ze stojącym benizem i przypadkowe dotknięcia o sedes. Chyba że masz beniza 10cm.
  • Odpowiedz
@qwdas435 niestety przy siedzeniu p---s dotyka środka muszli i łatwo złapać infekcję skóry na chuju, albo jakąś głębszą. Nie polecam.

@Galvay: następny - a jak srasz to co z nim robisz? na desce kładziesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qwdas435: od małego zawsze konsekwentnie obszczywam deskę przy każdym laniu, czasami wychodzi dużo, czasami mało, ale zawsze coś musi polecieć. Nigdy i nigdzie jej nie podnoszę, bo nie chce jej dotykać. Matkę to zawsze w-------o i mówiła, że jak zamieszkam już sam to mi przejdzie. Niestety, wyniosłem się z domu 8 lat temu i dalej leje po plastiku. Nie sprawia mi to przyjemności, uważam, że po prostu ma być oszczane
  • Odpowiedz
najgorsze jest to, ze jak sie wydaje, ze sie nie ulalo na bok, to mikrokropelki mnie tak wkur****, ze leje tylko na siedzaco xD no chybe, ze w gociach to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qwdas435: Szczanie na stojąco jest bardziej higieniczne, bo nie dotyka się benkiem po brudnej muszli klozetowej, co zazwyczaj się dzieje gdy chłop leje na siedząco.
Druga rzecz to to że pindol to raczej czysty narząd, chyba że ktoś nie myje, ale to już sprawa osobista.
  • Odpowiedz