Wpis z mikrobloga

nigdy nie zrozumiem jak można sikać na stojąco, za każdym razem po desce lać i trzymać tego huja w rece jak mozna kulturalnie usiąść i oddać mocz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jebanany: ja mam huja tylko jestem daltonistą i zły pasek wybrałem ale nie strzepuje huja tylko papierem wycieram i wyciskam go jak tubke czekolady na ten papier rozumiesz
  • Odpowiedz
@qwdas435: kilka rzeczy:
- nie wiem czy wszyscy to mają, ale sikając na siedząco zawsze się nie dosikam, przez co tak czy siak po wstaniu z kibla i tak muszę się obrócić i lać na stojąco
- srać też nie powinno się na siedząco, ktoś kiedyś wymyślił trony i wszyscy siadają a później problemy z wypróżnieniem, hemoroidy, zaparcia itd
- jak się siada to przy wielu kiblach p---s dotyka ściany muszli
- powodzenia z sikaniem na siedząco jak ma się wzwód
- powodzenia z siadaniem w publicznych kiblach - zdarza się, przecież nie zesram się w gacie, ale unikam jak
  • Odpowiedz
na stojąco sikają tylko ci faceci, którzy nie mieszkali sami i nie myli tych żółtych zacieków na kiblu ;)


@Ranger: u siebie sikam jak u siebie, gdzie indziej na stojąco xd
  • Odpowiedz
@qwdas435: Jak można siedzieć w publicznych kiblach na desce, na której siedziało milion innych osób jak możesz kulturalnie postać w bydlakiem w rękach i się odlać.


@jason_bourne: co innego w publicznym kiblu, a co innego u siebie w domu.

@qwdas435: trzeba być niezłą świnią, żeby do szczania nie podnosić dechy


@bzdr: to nawet nie kwestia podnoszenia deski, bo nawet jak podniesiesz, to mocz i
Noniusz - > @qwdas435: Jak można siedzieć w publicznych kiblach na desce, na której s...
  • Odpowiedz
@qwdas435: podnosisz deske butem, bo co z tego ze Ty trafisz do kibla jak inni nawet nie probuja, trzymasz fiut przez koszulke lub jak masz przykrotka to chusteczka. Po wszystkim sprzet wycierasz chusteczka lub papierem by nie poszla kropla w gacie. Potem myjesz rece.

Clean and efficient.
  • Odpowiedz
@qwdas435: Jest jeszcze kompromisowe rozwiązanie - przeicęz można wyjąc siurasa i sikać przyklekajac na jedno kolano. Wtedy nie ma rozprysków bo wysokośc jest niewielka, a siadać pupą nie trzeba.
Stosuję czasem, bo rozpryski też mnie wkurzają.
  • Odpowiedz