Wpis z mikrobloga

Jest coś ze mną nie tak jeśli po treningu zamiast "stanu endorfin" mam stan " siedzę 10mine aucie i zastanawiam się co robię że swoim życiem i po co mi to wszystko"
Ps. Tylko bez komentarzy że jak mi to nie pasuje to żebym zmienił sport. Takie uroki trenowania denerwujące jest tylko że po ciężkim treningu strasznie spada mi produktywność !
nie można, zjebów nie wpuszczają


@Loginconajmniej4znaki: No to dla ciebie nie ma już szansy i zostaje ci siłownia domowa.

ty sobie żartujesz prawda?


@johnmorra: Pytam serio bo w Internecie pojawiają się sygnały, że można, a inni piszą że nie można, bo przez brak węglowodanów sobie tylko zaszkodzę itp, także no sam już nie wiem, wolałem się zapytać bardziej doświadczonych osób.

Ale oczywiście trafią się zjeby jak @Loginconajmniej4znaki które, reprezentują sobą
@MrocznyZiemniak: Na ketozie ciało po jakimś czasie uczy się lepiej magazynować glikogen w mięśniach który jest kluczowy jeśli chodzi o wysiłek fizyczny. Oczywiście po jakimś czasie (pewnie kilka tygodni) ten zapas się skurczy na tyle że faktycznie wydolność spadnie. Zalecane jest wtedy doładowanie węglami (byle nie fruktozą), może być np brązowy ryż lub cokolwiek o niskim IG - poziom glikogenu w mięśniach wzrasta i można ćwiczyć jak dawniej. Prawidłowo prowadzona dieta
@elRey: Jakieś źródło? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Sam nie stosuje "ładowania" w ogóle, ale banan po treningu to dość częsty widok (chyba, że tu o potas chodzi). Natomiast zapytałem, bo lubię na keto #!$%@?ć wątróbkę z jabłkiem czy sałatkę z rukoli, z serem pleśniowym i gruszką. To niewielkie ilości fruktozy i węgle w ryzach, ale mnie to zastanawiało, czemu demonizujesz.