Wpis z mikrobloga

Co do ch8ja jadę tramwajem, 3 dziewczyny z Ukrainy z iphonami, jedna jordany, wsiada kontrola zaczynaja od przodu tramwaju czyli od Ukrainek te troche nie wiedza co się dzieje ale pytanie o bilet rozumieją i jedna mówi ze nie ma, kontroler już wyciąga pager ale jej kolezanka coś do niej po ukraińsku gada i ta wyciąga dowód ukraiński kolejna tez dowód a jedna paszport, kanar odpuszcza idzie dalej łapią 40 letnia Polkę której miesięczny skończył się wczoraj, Ukrainek nawet nie sprawdzają, polaczki kręcą bicz na samych siebie w tym kraju, dla wszystkich napinaczy od razu mówię ze w MPK krakow Ukraińcy maja darmowy przejazd na podstawie zaświadczenia ze przekroczyli granice z Polska po 24 lutego, ukraiński dowód nie upoważnia do darmowego przejazdu bo te Ukrainki mogą siedzieć w Polsce od roku, jednak kanary z polski wola wystawiać mandaty Polakom, sytuacja analogiczna jak z bezdomnymi w autobusie, on jedzie bez biletu i nic mu nie jest ale ty studenciak zapomniałeś przedłużyć i cyk mandacik, Ukraińcy i menele na preferencyjnych zasadach …. Liczę ze ktoś z MPK krakow to przeczyta i wyda instrukcje kontrolerom biletów jak maja sprawdzać bilety w tramwajach/autobusach #ukraina #mpk #krakow #tramwaje #kanar #autobusy #uchodzcy
  • 89
  • Odpowiedz
  • 2
@Simfecstio: @Konkol: @emjot86: @miki4ever: @Kenteris: @Wlasciciel_prawakow: @ryhu: @sobiera: @Ogniwo_Paliwowe: @uriel_ck: @Ogau: @ColdMary6100: @NiespodziewanaRiposta: chyba się nie zrozumieliśmy wykopki albo wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Gdzie ja krytykuje darmowe przejazdy dla ludzi uciekających przed wojna? Wskażcie mi gdzie, konkrety, to ze odpisujecie sobie właśnie historie do mojego wpisu świadczy jak bardzo zmanipulowani jesteście ze przyczepiacie mi słowa których nie
  • Odpowiedz
@eternos15 1. Tylko się śmiałem z iPhona i butów.
2. A może rzeczywiście uciekły całkiem niedawno.
3. Brak biletu straszna zbrodnia i szczerze w #!$%@? mam takie drobnostki, jak brak biletu czy picie piwa w miejscu publicznym.
4. #!$%@? o manipulacji, a jesteś gościem który podaje się różowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@uriel_ck: Mordo powiesz mi jak zmienić na niebieskiego to to zrobię w tej chwili, prośby do moderacji nic nie dały, skoro admini na wykopie maja to w d8pie i nie chcą mi zmienić jakiegoś paska pod profilowym to to jest wasz problem nie mój
  • Odpowiedz
chyba się nie zrozumieliśmy wykopki albo wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Gdzie ja krytykuje darmowe przejazdy dla ludzi uciekających


@uriel_ck: ja wiem od kogo wy są
Trzeci tydzień onuco krytykujesz wsparcie Polski dla Ukrainy Haaa tfuu na ciebie czerwona mordo
  • Odpowiedz
: chyba się nie zrozumieliśmy wykopki albo wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem


@eternos15: nigdzie nie pisałem o sytuacji z tramwaju. Stwierdziłem tylko, że twoja jedyna działalność na wykopie to antyukraińska, co jest wiadomością dla innych, żeby dzielić te twoje rewelacje przez 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eternos15: Dopasowałem do threadu XD Byczku wykazujesz się umiarkowaną kulturą w dyskusji, więc napiszę Ci że jesteś śmieciem i zrób mi loda, potem Cię zczarnolistuję, ja będę czuł się świetnie i tyle wyniosę z tej naszej 'rozmowy'. Nie jesteś za bardzo partnerem do dyskusji dla mnie, nawet gdybym miał na nią ochotę. A nie mam :3

Także do następnego ^^

Albo nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eternos15
IPhone to nie jakiś super luksus, i ciekawe czy paragon ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jordany? Słabo, trzeba było się zapytać czy na straganie nie mieli droższych marek.
Aż mi się stare czasy przypomniały gdzie podróby latały wszędzie.

A jeśli boli ciebie jazda za free to napisz też do MPK żeby zaczęli weryfikować zarobki rodziców jak dają zniżki uczniom i studentom po często taki ulgowy pasażer #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@ipkis123: No okej, ale znowu chyba mnie nie zrozumiałeś ja nie mam nic przeciwko temu ze uchodźcy maja za darmo MPK tylko ze inni Ukraińcy wykorzystują ta sytuacje a polactwo daje się r7chac, przejedziemy się na tej pomocy i tyle
  • Odpowiedz