Wpis z mikrobloga

@1-1-1-1: Najzabawniejsze jest to, że następca Gonciarza, niejaki Kuba Łysiak który dla Kasi sprzedał mieszkanie w Warszawie, żeby jeździć z nią w Camperze po Stanach i robić kontent a że ten kontent nie chwycił to polecieli pajacować do Japonii, stamtąd odcinki też miały słabe wyświetlenia no i on też został exem, na dostatek bezdomnym.
  • Odpowiedz
wyobrażacie sobie coś takiego w męskim wydaniu?


@1-1-1-1: nie, ale nie przez cancelowanie tylko baby jak się spotykają plotkować to i o byłych pieprzą też, zwłaszcza jak były ma nową dziewczynę czy dzieci itd itp. A faceci generalnie nie mają potrzeby gadać o byłych, a już na pewno gówno ich to obchodzi jak ich kumpel miałby opowiadać o jakieś ani kasi magdzie sprzed lat.
  • Odpowiedz
Najzabawniejsze jest to, że następca Gonciarza, niejaki Kuba Łysiak który dla Kasi sprzedał mieszkanie w Warszawie, żeby jeździć z nią w Camperze po Stanach i robić kontent a że ten kontent nie chwycił to polecieli pajacować do Japonii, stamtąd odcinki też miały słabe wyświetlenia no i on też został exem, na dostatek bezdomnym.


@MarkCotton: o #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 202
@1-1-1-1: jezu ale żenada. Klepanie się po pleckach jakie to chłopy są złe i co jest z nimi nie tak plus zero refleksji na temat siebie, czyli głównej przyczyny takich a nie innych wyborów.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: dobry będzie jej kolejny koleś, który się z nią zacznie spotykać widząc, że robiła takie prezentacje o swoich różnych bolcach i będzie miał cały czas świadomość że również trafi do jej prezentacji w PowerPoincie xD
  • Odpowiedz