Wpis z mikrobloga

Znajomy ponad rok w związku. Niedawno planował z dziewczyną zamieszkać razem bo ma mieszkanie po babci. Już zaczął kupować materiały na remont, oglądali razem meble itd. Gość wyjechał do rodziny za granice na taki mini odpoczynek na niecałe 2 tyg. Chciał jechać z nią, ale niby nie dostała wolnego. Przez ten czas ona zdążyła popuścić szparę swojemu znajomemu, który znał mojego kumpla i dobrze wiedział, że są w związku. Jak przyjechał to na starcie mu powiedziała, że to nie to i muszą się rozstać, ale nie powiedziała o tym typie. Mój znajomy po tygodniu od rozstania sam się dowiedział bo wstawiła na FB zdjęcie z nim. Typ załamany całą sytuacją, boję się, że sobie coś zrobi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gość nie tyle co jest załamany rozstaniem co tym, że w ciągu tygodnia ona dała dupy innemu i przy spotkaniu bez żadnych emocji oznajmiła mu, że to koniec. A jeszcze jak wyjeżdżał to mu powiedziała, że będzie tęsknić i go kocha xD Ale to trzeba być szmatą...
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #p0lka
  • 45
@Niekumaty_: Próbuje zrozumieć dlaczego to zrobiła i tylko mi to do głowy przychodzi. Bo naprawdę z mojej perspektywy niczego jej w tym związku nie brakowało. Typ ją zabierał po różnych miejscach, nie raz odmawiał spotkań z ziomkami i wolał spędzać czas z nią. No i tak mu się odwdzięczyła. Gadzi mózg
@Nano22: ja uwielbiam jak ludzie wypowiadają się o zwiazkach innych ludzi a jeszcze bardziej jak oceniają czy komuś „mogło czegoś brakować” - i jak wychodzi ze nie mogło, bo np zabierał ją na wycieczki to już w ogóle mam XD na ryju
O czym ty mówisz człowieku w ogóle?
Faktycznie, mogła się z nim rozstać i wtedy dawać dupy, zachowanie niefajne, ale to twój kumpel, nigdy nie wiesz jak wyglada czyjeś