Wpis z mikrobloga

Jakie polecilibyście stare(5-10lat) tanie gry, które zadziałają na matebooku d16 w stylu Skyrim czyli spokojne takie gdzie głównym elementem będzie podróżowanie po otwartym pozamiejskim świecie? Na chwilę obecną mam laptopa z i7 5500u i GT840m no i fajnie aby na nim zadziałały przynajmniej na średnich detalach.

#nostalgia
#gry
  • 14
@cotozazycie: jak masz dobrego neta to bierz GeForce Now Priority albo Xbox Game Pass (potrzebny pad) i bzikaj co tylko chcesz. A co do latania po otwartym świecie ze starszych to jak nie grałeś to Assassin's Creed Black Flag na przykład, albo Red Dead Redemption jedynka.
@kaspe: Jadę na darmowych paczkach 100GB LTE w Play na nowych starterach. GeForce to też koszt 50zł/mc. Odkładam teraz na nowego laptopa i mam inne wydatki więc cebula mocno.

A swoja drogą jakiego laptopa możecie polecić do okazyjnego pogrania w starsze gry tego typu? Fajnie aby miał 17cali i budżet do 4kzł.
@cotozazycie: ~3 miesiace temu kupowalem laptopa i po wielkich trudach padlo na MSI (mimo, ze ryzen podobno sie w nich grzeje, ale juz #!$%@? - w kazdym cos nie tak, a nie chvialem jakiegos kosmicznie drogiego) - ekran mi sie spoerdolil tego samego dnia. Jeszcze tego samego dnia wybilem sobie z głowy ryzeny, oszczednosci i ekrany 17 calowe i dolożyłem i kupiłem DELLA i jestem #!$%@? szczesliwy ze tak wyszlo.