Wpis z mikrobloga

Powoli narracja zaczyna wymykać się spod kontroli.
Jak wam się podobają filmiki z bestialskimi mordami dokonywanymi przez Ukraińskich bohaterów?
Widzieliście już akcję z wbijaniem noża w oko bezbronnego jeńca?
Jak nie widzieliście to sobie obejrzyjcie i pamiętajcie, że za chwilę tacy dumni geroje będą się osiedlać w polskich cywilizowanych miastach.

#ukraina #polska #wojna
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ekspert_z_NASA: Jak dla mnie mogliby ich wszystkich mordować i miałbym to w dupie. Ruskie psy są najeźdźcami i ich los mnie g---o obchodzi. Niestety te całe kacapskie g---o jakie powtarzasz to tylko fejki i nikt jeńców nie rusza.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Co za filmik? Gdzieś ty to znalazł? Jakby co to podeślij na PW jeśli na wykopie usuwają. Ostatnio mi spowszedniało i nie jestem na bieżąco. Nawet tego strzelania w kolana nie widziałem, bo z wykopu od razu usuwają.
  • Odpowiedz
Niestety te całe kacapskie g---o jakie powtarzasz to tylko fejki i nikt jeńców nie rusza.


@Herubin: tak z pewnością, wszystko fejki.

Jak dla mnie mogliby ich wszystkich mordować i miałbym to w dupie. Ruskie psy są najeźdźcami i ich los mnie g---o obchodzi


a mnie obchodzi kto do mojego kraju przyjedzie mieszkać i co robił na wojnie, czy strzelał do wroga na froncie czy rozbrojonym nóż w czaszkę wsadzał i
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: to się przejdz do gorszej menelskiej dzielni pogadać ile razy nóż tam trafia w różne miejsca po dragach i wódzie. Kolesie z ptsd w obcym kraju od razu beda wyłapani o ile sami sie wczesniej niej wyeliminuja. A takich jak z ostatnich filmów o ile są prawdziwe, wielu nie ma. Naprawdę nie wiem skąd taka panika.
  • Odpowiedz
@MrZeus: Ogólnie to konwencja genewska (zwara również sugestią genewską( ͡º ͜ʖ͡º)) to jest taka ładna zbiorowa halucynacja w która absolutnie nikt nie wierzy i nie bierze jej na serio.

To troche jak komunizm, tym razem napewno sie uda, wtedy to nie był prawdziwy komunizm( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak wam się podobają filmiki z bestialskimi mordami dokonywanymi przez Ukraińskich bohaterów?

Widzieliście już akcję z wbijaniem noża w oko bezbronnego jeńca?


@Ekspert_z_NASA: na ruskich? luzik. to nie są jeńcy, tam nie ma wojny, tylko specjalna operacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz