Wpis z mikrobloga

Powoli narracja zaczyna wymykać się spod kontroli.
Jak wam się podobają filmiki z bestialskimi mordami dokonywanymi przez Ukraińskich bohaterów?
Widzieliście już akcję z wbijaniem noża w oko bezbronnego jeńca?
Jak nie widzieliście to sobie obejrzyjcie i pamiętajcie, że za chwilę tacy dumni geroje będą się osiedlać w polskich cywilizowanych miastach.

#ukraina #polska #wojna
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ekspert_z_NASA: to ty się cały czas zachowujesz jakbyś wiedział najlepiej wszystko
Nawet wszedłem na twój profil i to samo bije z większości twoich komentarzy i wpisów: ty wiesz lepiej, ty się znasz, reszta gardzisz, od reszty jesteś lepszy, przykre to
  • Odpowiedz
Mooordzia kurde spoczi luz, nie wiedziałem, dobrze, że mi mówisz.


@Ekspert_z_NASA: Nie masz argumentu, więc przechodzisz do pustego ironizowania. Cieszę się, że zrozumiałeś swój błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to ty się cały czas zachowujesz jakbyś wiedział najlepiej wszystko

Nawet wszedłem na twój profil i to samo bije z większości twoich komentarzy i wpisów: ty wiesz lepiej, ty się znasz, reszta gardzisz, od reszty jesteś lepszy, przykre to


@wietnamiec: widocznie wiem ¯\_(ツ)_/¯
Ale nie tylko ja, jest tutaj wielu innych Mirków, którzy umieją myśleć samodzielnie. Ciężko się przebić jednak w miarę upływu czasu nastroje zaczną się zmieniać. Zapraszam wtedy
  • Odpowiedz
Jak nie widzieliście to sobie obejrzyjcie i pamiętajcie, że za chwilę tacy dumni geroje będą się osiedlać w polskich cywilizowanych miastach.


@Ekspert_z_NASA:
Tylko skąd my dla nich weźmiemy Ruskich?
  • Odpowiedz
widziałeś chociaż te filmy czy pouczasz a priori?


@Ekspert_z_NASA: Tak widziałem. Jeśli twierdzisz, że Rosja nie byłaby w stanie pod przykrywką zabić swoich żołnierzy, to przypomnij sobie wysadzenie budynków mieszkalnych w Rosji przez FSB gdzie zgineło 313 rosjan. No chyba, że nie słyszałeś o tym ;)
  • Odpowiedz
bo mimo wszystko sądzę, że nie.


@Ekspert_z_NASA: Wydaje Ci się, że nie oglądałem. Wydaje Ci się, że jesteś mądry. Wydaje Ci się, że wiesz wszystko najlepiej. W tym problem wlaśnie, że tobie się wszystko WYDAJE.
  • Odpowiedz
no to jak widziałeś filmik z rozwalaniem kolan i dalej uważasz, że to wszystko fikcja i fejki, to problem jest już po Twojej stronie. Wypierasz.


@Ekspert_z_NASA: rozumiesz pojęcia "fejk" ? Nawet jeśli to ostra amunicja to Rosjanie mogli strzelać ostrą bronią do swoich. Kumasz to, czy jakoś nie bardzo? xd
  • Odpowiedz
Wydaje Ci się, że nie oglądałem. Wydaje Ci się, że jesteś mądry. Wydaje Ci się, że wiesz wszystko najlepiej. W tym problem wlaśnie, że tobie się wszystko WYDAJE.


@Cichy87: nie powtarzaj forumowych frazesów, bo nawet nie są twoje.
Tak, ja mogę powiedzieć, że coś mi się wydaje na podstawie tego co widzę. Zapytałeś czy mam pewność, więc ci odpowiadam jak dorosły człowiek, że nie mam, bo mnie tam nie było
  • Odpowiedz