Wpis z mikrobloga

Powoli narracja zaczyna wymykać się spod kontroli.
Jak wam się podobają filmiki z bestialskimi mordami dokonywanymi przez Ukraińskich bohaterów?
Widzieliście już akcję z wbijaniem noża w oko bezbronnego jeńca?
Jak nie widzieliście to sobie obejrzyjcie i pamiętajcie, że za chwilę tacy dumni geroje będą się osiedlać w polskich cywilizowanych miastach.

#ukraina #polska #wojna
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ekspert_z_NASA jeśli to w ogóle prawda (a dowodów brak) to jest na to jeden, bardzo prosty sposob: onuce mogą po prostu wrócić do domu, zamiast napadać na cudze. Wtedy będą bezpieczni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
widzę następny specjalista z pozycji tapczanu


@Ekspert_z_NASA: przecież ty to samo teraz robisz.
Do tego ekspert z koziej d--y. Nawet nie wiesz czy ten film co tak cie poruszyl to fake czy nie, kto to był, za co to była kara, ani czy to na pewno był ukrainiec.

Polowa materiałów z tej wojny jest niewiarygodna, trzeba zachować jakąś rezerwe, nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków, a ty siejesz jakąś panikę na
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Co do filmiku to widziałem i w sumie takie mam spostrzeżenia

Jeśli to był faktycznie jeniec czy tam dywersant i chcieli się go pozbyć to kula w łeb by w zupełności wystarczyła, nie musieli mu w--------ć noża w gałkę oczną
  • Odpowiedz
Jeśli to był faktycznie jeniec czy tam dywersant i chcieli się go pozbyć to kula w łeb by w zupełności wystarczyła, nie musieli mu w--------ć noża w gałkę oczną


@OmgLolWtf: no otóż to! Ale tłumaczenie tego tej wykopowej hołocie, która widzi tylko jedno i umie powtarzać tylko jedno, jest bezcelowe.
Już nie wspominając o tym, że większość nie rozumie nawet o co chodzi w moim wpisie i na co zwracam
  • Odpowiedz
@MrZeus ty zielonka. W kategoriach bezwzględnych , to polacy nie mają jakoś specjalnie wiele na sumieniu. Poza pilotami w BoB oraz jednym znanym mi opisanym przypadkiem , nie znam jakoś innych przekazów. Może masz więcej ?
  • Odpowiedz
@MrZeus: aaa czyi ty mowisze ze zbrodnie byly , a jak pytam o zrodla , to mnie obciazasz ciezarem udowodnienia tego co ty twierdzisz :D ..
czyli rozmowa z toba jest bezcelowa
  • Odpowiedz