Wpis z mikrobloga

Powoli narracja zaczyna wymykać się spod kontroli.
Jak wam się podobają filmiki z bestialskimi mordami dokonywanymi przez Ukraińskich bohaterów?
Widzieliście już akcję z wbijaniem noża w oko bezbronnego jeńca?
Jak nie widzieliście to sobie obejrzyjcie i pamiętajcie, że za chwilę tacy dumni geroje będą się osiedlać w polskich cywilizowanych miastach.

#ukraina #polska #wojna
  • 189
  • Odpowiedz
@MrZeus: to ze sobie wpisales nie oznacza , ze sie z nimi zapoznales. poza wątkami z walk partyzanckich nie ma specjalnie zadnych potwierdzonych zrodlami zbrodni wojennych dokonywanych przez regularne wojsko polskie. w te linki to ja juz pare lat temu klikalem misiaczku ...
  • Odpowiedz
@MrZeus: dalej jestes glupi jak byles. to sa wszystkio zbrodnie nie majace nic wspolnego z dzialaniami podczas 2 wojny i regularnego wojska ( tak jak dywizjon 303 ). dwie pierwsze to rok 70 , nastepne to 46 rok albo ukraincy. gdzie masz rozstrzeliwanie jencow ? torturowanie ? udokumentowane. na szlaku bojowym lwp spod lenino do berlina albo anders maczek na zachodzie. ?
  • Odpowiedz
@muchabzz: Gorajec - 1945
Lachawa - 1946
Lubliniec - 1945
Terca- 1946
Zawadka Morska- 1946
Uroczysko Baran - 1944-1945
Masz rację, większość to jest ,,zwykłe" mordowanie cywili. W Uroczysku Baran zabijano m.in. żołnierzy AK. Dokonało tego NKWD oraz oddział Armii Wojska Polskiego.
Zrozum, że próbuję wytłumaczyć gościowi co to napisał, że każda ze stron, w każdym konflikcie dokonywała zbrodni, a jego uprzedzenia do Ukrainców przykryte ,,troską o Polaków" są żałosne bo
  • Odpowiedz
@MrZeus: no i ? ja w ogole sie nie odnosze do tego. odnioslem sie do twojego dywizjonu 303 i ogolnego stwierdzenia ze polacy tez popelniali zbrodnie. i zadalem ci pytanie o zrodla poniewaz sie tym tematem od lat interesuje. konkretnie zrodla dotyczace szlaku bojowego wojska polskiego. a ty mi wrzucasz :
1 powojenne
2 zbrodnie w zasadzie komunistyczne i nie zwiazane ze szlakiem bojwoym wp.

cos mi tam brzeczysz o 14
  • Odpowiedz
@muchabzz: Olej tą kreaturę. #!$%@? specjalista od wytykania polskich zbrodni. Jak napiszesz fakt - Ukrainiec #!$%@?ł coca cole z żabki, to pierwszy przyleci pisać ,,A Polacy w Anglii to....''. Tutaj pełno takich kreatur.
  • Odpowiedz