Wpis z mikrobloga

#praca #szkola #studbaza #zus #bhp #inzynieria #studia

Jakoś mnie tak natchnęło - co powiecie o studiach niestacjonarnych, tzw. online? Za miesiąc kończę ten #!$%@?, technikum i potrzebuję kontynuować naukę żeby dalej przysługiwały mi świadczenia. Z początku myślałem że pójdę do pracy i co drugi tydzień w weekend do kolejnego technikum na byle co, byle bym dostawał świadczenia z Zusu. Ale jakoś otoczenie natchnęło mnie na studia, myślę o tym żeby rzeczywiście postarać się napisać i zdać tą maturę j pójść na studia inżynierskie BHP. Czy dam radę je zdać jeśli będą to zajęcia online? Chciałbym się do tego przyłożyć, ale nie wiem czy to w ogóle ma sens, czy to ogarnę, czy kierunek jest trudny? Da mi coś w dłuższej perspektywie na rynku pracy? Czy będą mi przysługiwać świadczenia przy studiach online? Miał ktoś jakieś doświadczenia podobne do moich? Nie wiem czy gra jest warta świeczki :/
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Parspakop: raczej formalność, czas tylko zabiera. Jakbym miał porównywać do stacjonarnych studiów to przepaść, ale może dlatego że to był inny kierunek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parspakop: jestem po BHP podyplomowych zaocznie. Jak Ciebie nie chwyci na początku to odpuścić możesz. I tak sam musisz się dokształcać potem.
  • Odpowiedz