Wpis z mikrobloga

Cześć sportowe świry, wrzucam update 8 tygodnia masy. (pierwsze problemy)

Co aktualnie robię?
-jestem na 8tym tygodniu masy, moim celem jest jebnięcie 140-150kg na klatę do 1 maja.

Jak żyję?
-śpię 7-8h i w tym średnio 1.5h głębokiego snu (sen mierzę przy pomocy zegarka GARMIN)
-tryb siedzący, praca biurowa przez 10-12h dziennie, bardzo mało ruchu poza siłownią
-4x w tygodniu trening góra dół
-jem 3700 kcal w tym makro b: 175g t: 94g w: 555g (tak, waga dalej idzie do góry, więc nie ruszam)

(nie będę schodził niżej z tłuszczami, bo jest to po prostu dla mnie niewygodne)
-piję 3-4l wody i 0.5l soku Rivivia multivitamina (po nim mnie zgaga nie #!$%@? a zawsze to +220kcal)

Co suplementuję?
*każdego dnia
-rhodiola rosea
-ashwaganda
-tongat ali
-kreatyna 5g
-witamina b comlex
-biotyna 5mg
-enzymy (na trawienie, bo miałem problemy kilka msc temu)
-d3 5000-10000 jednostek (z badań mi wyszło, że mam mocny niedobór)
-herbatka z pokrzywy 2x
-herbatka ze skrzypu 2x (dorzuciłem w tym tygodniu)
-k2
-sok z pokrzywy 25ml
-potas
-magnez
-wit a (betakaroten)

Wymiary:

wzrost: 170.5cm (,)
waga: 86 kg (+1.8kg niż tydzień temu) (cały tydzień makro kalorie trzymane, wszystkie treningi odbyte)
klata: 107cm (+0 -||-)
łapy: 39cm i 39.2 cm (+0.2, +0.2 -||-)
łydki: 39.5, 40cm (+0 -||-)
nadgarstek: 17cm 17cm (+0 -||-)
przedramiona: 34 i 34 cm (+0 -||-)
uda: 64 i 63.5cm (+0, +0-||-)
kark: 39cm (+0 -||-)
pas: 90cm (+1.5 -||-)
ptyś: 13 cm (+0.5 )

Pierwsze problemy:
-powracają problemy z trawieniem (bobkowanie 3x+ dziennie i w #!$%@? pierdów) (zmieniłem dzisiaj płatki owsiane na jaglane, pierdy powinny minąć, zobaczymy)
-zgaga po 15stej (prawdopodobnie ten rivivia sok, zmienię go na coś innego w tym tyg)
-ogólne nasycenie i już małe odczucie głodu (z braku czasu często chodzę spać zaraz po posiłku, co jest zajebiście #!$%@?, zmienię posiłki tak, aby szejk był przed spaniem, powinno pomóc)

PLAN DO 1 MAJA
-zwiększenie maksymalnie siły na wyciskaniu na płaskiej (3 tyg temu było 120kg normalnym chwytem, 1 tygo temu zrobiłem 125kg wąskim chwytem a w tym tygodniu zrobiłem 2.5x 120kg (ostatni lekka pomoc)
-zwiększenie maksymalnie siły w martwym ciągu (170kg z pauzą w połowie ruchu aktualnie, cel 180-190kg)
-+1-2kg w miarę czystej wagi w górę

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz
Pobierz s0ngo_ - Cześć sportowe świry, wrzucam update 8 tygodnia masy. (pierwsze problemy)

...
źródło: comment_1648376389Ijg3A6s1fvMkJF8lIp2olV.jpg
  • 61
@s0ngo_:
172/70kg here i jak sobie pomyślę że miałbym zjeść 3700 kcal i 555g ww zdrowego żarcia to mnie lekko mdli. Przy 2800 i około 300g ledwo dawałem radę to zjeść ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Also które ćwiczenie pomaga na ptysia?
@sentoxo: jak ja nawet 40 w łapie nie mam stary, jestem mały w #!$%@? w dalszym ciągu, zresztą od czerwca będę robił wycinkę do żył na brzuchu (taki mam plan przynajmniej, więc zbiję pewnie do 70-73kg i na powoli będę mięcho budować)
@vateras131: z brudnego żarcia to mam w sumie ten sok rivivia i żelki 30g, tak to na czysto lecę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Staraj się robić te posiłki dobre w smaku i będzie Ci to wchodziło, odkąd nauczyłem się robić kilka potraw, które ruchają mordę to nie miałem problemu z jedzeniem :) aa i jednakowe godziny zarcia codizennie to tez gamechanger... jak tylko się trawi dzień w
@s0ngo_: a do ilu planujesz zejść? Ile domyślnie miałeś?

Pytam, bo są ludzie którzy np mają naturalnie 8-10% bf i trzymają ten poziom do ~50-60 roku życia zerowym kosztem (po prostu tak mają).