Wpis z mikrobloga

@volden: i7 zamienic na i5, do tego jakies tansze ramy i roznice wladowac w lepsza grafike ;>

//bo widze, ze o chlodzeniu pomyslal, wiec jakis i5 z K na koncu ...i7 mu niepotrzebny a tylko zwieksza koszty :>
  • Odpowiedz
@Danny10: znając życie to do gier, młody jednak się będzie trzymał peceta.

@SpiderFYM: pewnie nie, zastanawiam się czy taka grafika jest mu potrzebna

@ZielonePalto: jeszcze lepszą? Myślałem żeby mu coś słabszego znaleźć, młody trochę szaleje
  • Odpowiedz
@volden: jezeli ma taki budzet to czemu nie..ale popatrzylem i raczej lepszej w odopwiedniej cenie nie znajdzie ;) ale z tym procesorem bym sie zastanowil.... zawsze to jakas oszczednosc ;> naprawde jak "mlody" to i7 zupelnie nie potrzebuje :)
  • Odpowiedz
ps4


@Danny10: i gry po 3 stówy... wiem że widać że gościu ma kasę ale na głowę chyba jeszcze nie upadł a podejżewam ża jakąś kolekcję na steam (czy czymś tam innym) też ma
  • Odpowiedz
@Rohnin: no, ale co w wziazku z tym? PS4 ma np. 8 rdzenii przy wydajnosci 1,2Ghz na rdzen... i5 bedzie mial 4 rdzenie po ~4Ghz na rdzen

i tak jestem pewien, ze jak wyjdzie watch dogs to na moim domowym komputerze(skladanym rok temu) bedzie sie lepiej prezentowac niz na konsoli)

no i gre kupie 150-200zl taniej :) to tak apropo^^ :P
  • Odpowiedz
@Rohnin: aha, to tak samo jak połowa gier która wymagała 4 rdzenii a chodziła na max na 2 :D przestań z tymi 8 rdzeniami(wątkami właściwie) bo to jest taki chwyt marketingowy że to SZOK, żeby wykorzystać te 8 wątków czy rdzeni w grach to by musiał #!$%@?ć drugiego gtxa 780 ;x
  • Odpowiedz
@ZielonePalto: No i? Co ma taktowanie do wielowątkowości. Obecnie C2D czy Pentiumy nie są w stanie ogarnąć wielu gier mimo, że pracują na wysokich taktowaniach. A co do tego, że będzie się ładniej prezentować niż na next-genach to pewnie i tak. Next-geny to przestarzała kupa już w tym momencie.

@Danny10: Konsole to się nadają do zabawy ze znajomymi za pomocą PS MOVE czy Kinecta. Ewentualnie do pogrania w całe kilka
  • Odpowiedz