Wpis z mikrobloga

@Sibu: kiedy wchodzi prawdziwy strach przed śmiercią czy oglądanie jak inni umierają to już nie jest tak fajnie. Teraz temat wojny po prostu pobudza. Pierwsze jebniecie miałbyś adrenalinę i czuł się nawet lepiej. Ale z czasem byłoby #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borohekatomba: atom ma ciut większą siłę rażenia niż jeden budynek. Poza tym Warszawa to stolica, miejsce strategiczne, siedziba rządu. Z resztą Rosja ma tyle głowic że mogła by spuścić atom na każde większe i średniej wielkosci miasto w całej europie.
@Nowelizacja: jaki? Ja Ci powiem „Ok, weź sobie połowę Ukrainy i przestań #!$%@? z tym atomem”

#!$%@? ruskich, ale #!$%@?@ jakim trzeba być downem, żeby myśleć, że jak ktoś nas zaatakuje atomem to USA zaraz odpowie..
Takie mocarstwo w piździe ma taki gowno kraj
@kryptomanix: Ale ja nie napisałam, że jak Rosja jebnie w Polskę atomem, to USA od razu zareaguje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakim trzeba być downem, by nie potrafić czytać ze zrozumieniem.

To jest kwestia otwarta czy zaatakują i jak zareaguje USA. To jak zareagują będzie w dużej mierze zależeć od sytuacji, w której to nastąpi i rachunku zysków i start. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że
@Nowelizacja: No nie wiem jakim trzeba być, chyba takim jak ty skoro się pytasz to Ci odpowiem ¯_(ツ)_/¯.

#!$%@? wart jest ten sojusz. Polska nic się nie nauczyła i łasi się do starszego brata.
Umiesz liczyć licz na siebie. Takie poleganie w 100% na jakimś zawsze się mści.
Same here, 700 metrów od Belwederu i MON-u


@Sibu: Infrastruktura wojskowa i lotniska pójdą na pierwszy rzut, tak że możesz pierwszą salwę przetrwać, choć jak pieprzną odpowiednio dużą atomówkę to nie ważne, w którym miejscu w warszawie będziesz to wyparujesz.