Wpis z mikrobloga

Meczyki popełniają klasyczny internetowy - nawet można powiedzieć youtubowy błąd który ich pogrąży jeśli szybko się nie ockną. Próbują robić TV w Internecie. To jeszcze ani razu nie wypaliło na dłuższą metę.

Można hejtować i nie lubić #kanalsportowy (i tak wiem że wszyscy go i tak ogladacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale jednak ich kanał dał powiew świeżości jeśli chodzi o formaty telewizjopodobne (dlatego Boras tak bardzo nie umie się w nich odnaleźć)

Do tego mają najbardziej antypatyczną ekipę ever XD Szczygielski, Włodarczyk XD to się musi udać.

#mecz #pilkanozna
#meczyki
PeterGosling - Meczyki popełniają klasyczny internetowy - nawet można powiedzieć yout...

źródło: comment_1648199678QCGZi1MKheEpYf9b6EkaD6.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@PeterGosling: prawda, nie zrobili nic nowego. Kanał sportowy ma swoich widzów którzy nie będą oglądać kolejnych gadających głów gdzie indziej, meczyki teraz po 1000widzow a ta liczba rosnąć nie będzie. Skończy się reprezentacja zaczną się wyświetlenia rzędu 2 tys przez tydzień wystarczy spojrzeć na programy o piłce na kanale sportowym to nie one tam robią wyświetlenia poza misją futbol ale ma ona już wyrobioną markę
@PeterGosling: studio mi sie kompletnie nie podoba. W stylu właśnie takiego telewizyjnego jak tvp itp. W kanale sportowym jest przytulnie i jest jakiś klimat. Tutaj kiepskie kolory i ten szklany #!$%@?, stół.

Włączyłem wczoraj na chwile i tak jak myślałem znowu gadające głowy i to jeszcze ludzie za którymi nie przepadam. Nie wiem jaki maja plan na siebie ale z takim sztywnym formatem nie wróżę im sukcesu
@PeterGosling: Bo kanał sportowy to tak naprawdę nie kanał sportowy. Niby sport jest dominujący, ale to co im nabija popularność i utrzymuje ich na powierzchni to wywiady z kontrowersyjnymi postaciami. Najman, Mentzen, Korwin, Mazurek, Paris Platynov, Kapela, Wojewódzki, Quebonafide i wiele innych - osoby tak naprawdę nie mające praktycznie nic wspólnego ze sportem. W samym hejt parku zresztą 90% to goście niezwiązani ze sportem.
bo bez praw do transmisji, więc nie wiem czym chcą się wyróżnić.

@HansLanda88: kiedyś na wakacjach we Włoszech, oglądałem mecz w jakiejś ich tv. Było tylko studio gdzie kolo komentował mecz, przesuwając magnesy na tablicy, próbując w ten sposób wizualizować to co się dzieje na boisku XDDDDD