beka z #meczyki xD

>wysłali ekipę do USA, chyba do 3 miast

>wczoraj przed meczem Meksyku szukali meksykanów w NYC,

>dzisiaj przed meczem USA - nawet live nie odpalili xD

tymczasem Piechota w Meksyku sobie cziluje, sam live'a kręci bez spiny i imprezuje z latynosami ( ͡º
Marcinnx - beka z #meczyki xD
>wysłali ekipę do USA, chyba do 3 miast
>wczoraj przed ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Niesamowita przepaść pomiędzy #kanalsportowy, a #meczyki w ostatnich tygodniach. #meczyki pojechali do Nowego Jorku skąd robią IRL'e pod mundial(w NY nie jest rozgrywany żaden mecz xD), wszystko z kijem w dupie, poważne analizy, robienie kwadratury koła, a w KS IRL spod stadionu w Meksyku, wcześniej finał LM, mecze repki we Wrocławiu czy stolicy, feta w Barcelonie postawienie na IRL'e(gdzie Dominik Piechota się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cóż pozostało, szkoda, że dopiero w wieku 34 lat zmienił Bayern na Barcelonę. Byłem zaskoczony jakie pożegnanie dostał od klubu biorąc pod uwagę w jaki sposób odszedł Neymar, Messi czy Suarez, którzy wygrali z tym klubem wszystko. Robert też dużo wygrał, ale jednak CL nie udało się zdobyć i był przede wszystkim tylko 4 sezony, z czego tylko w 3 był podstawowym zawodnikiem.

Sama decyzja o odejściu jest prawidłowa. Flick nie bez przyczyny
iksboks - Cóż pozostało, szkoda, że dopiero w wieku 34 lat zmienił Bayern na Barcelon...

źródło: HIEEZ6bWwAAxQNd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach