#ekstraklasa jak to jest że rokuszewski poszedł do #meczyki a nie wrócił do #weszlo ? Nie chcieli go czy nie było go stać bo ego po canal+ wywaliło w kosmos? (mimo że w sumie to go stamtąd wyrzucili)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
mirasKo-Kalwario
- 0
mirasKo-Kalwario
- 1
@Anthermil: kto na przykład? Przecież w weszło rokuszewski był naczelnym więc to on decydował ile trzeba robić XD
mirasKo-Kalwario
- 1
@Anthermil: no tetrycy to wiadomo że nie lubią się zmęczyć
- 0
Niesamowite, że #kanalsportowy na IRLach ma lepszą jakość dźwięku niż to trzeszczące studio #meczyki
#mecz
#mecz
- 11
@Marcinnx: tak trzeba żyć :D robota zawsze się trafi inna, a taka impreza się już nie powtórzy :D
- 9
@keep_it_real: jego już cancel'owali za plagiaty w tekstach, ale KS go wyciągnął z niebytu do realizacji live
no i super, bo jest świetny w tym
no i super, bo jest świetny w tym
@josedra52: gość jest z Ukrainy chyba?
Ale tam wszyscy n----------ą z playbacku aż miło xD
#meczyki
#meczyki
- 0
kiedy pierwszy mecz polaków na mundialu??
oh wait...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna #mundial #meczyki #meczynaspilka #drewniaki #mecz
oh wait...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna #mundial #meczyki #meczynaspilka #drewniaki #mecz
#mecz Niesamowita przepaść pomiędzy #kanalsportowy, a #meczyki w ostatnich tygodniach. #meczyki pojechali do Nowego Jorku skąd robią IRL'e pod mundial(w NY nie jest rozgrywany żaden mecz xD), wszystko z kijem w dupie, poważne analizy, robienie kwadratury koła, a w KS IRL spod stadionu w Meksyku, wcześniej finał LM, mecze repki we Wrocławiu czy stolicy, feta w Barcelonie postawienie na IRL'e(gdzie Dominik Piechota się
@VenoM9999: to na zywo bylo? Bo nie moge znalezc
@Trzezwiejacy_Pijaczyna: Caly program trwa 6 godz a strikte to zaczyna się od godz 4:35. Zaczyna się od mocy futbolu
Typ z meczyków już dostał po głowie, a jeszcze się mundial nie zaczął xD
#mundial #pilkanozna
#meczyki
Trochę #luxmaxxing
#mundial #pilkanozna
#meczyki
Trochę #luxmaxxing
źródło: 1000242434
Pobierz- 28
na #meczyki dwóch kibiców z 21 i 37 na koszulkach.
Wiemy, że macie tu konta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #2137
Wiemy, że macie tu konta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #2137
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-3 o 20.29.11
Pobierz- 12
- 1
Autobus się z----ł i jadą autobusem Superbetu z ekipami #meczyki i #kanalsportowy.
To się chłopakom trafiły IRL xD
#wislakrakow
To się chłopakom trafiły IRL xD
#wislakrakow
- 5
Cóż pozostało, szkoda, że dopiero w wieku 34 lat zmienił Bayern na Barcelonę. Byłem zaskoczony jakie pożegnanie dostał od klubu biorąc pod uwagę w jaki sposób odszedł Neymar, Messi czy Suarez, którzy wygrali z tym klubem wszystko. Robert też dużo wygrał, ale jednak CL nie udało się zdobyć i był przede wszystkim tylko 4 sezony, z czego tylko w 3 był podstawowym zawodnikiem.
Sama decyzja o odejściu jest prawidłowa. Flick nie bez przyczyny
Sama decyzja o odejściu jest prawidłowa. Flick nie bez przyczyny
źródło: HIEEZ6bWwAAxQNd
Pobierz@matthewonthego: Try not to cry
Cry a lot
Cry a lot
@Wielka-Polska-Betonowa: pytanie, czy zostawił trochę promili dla reszty
@Hambercios: on mówi z telefonu tak? A Pan Tomek by dał anegdotę z życia, tak?
























