Wpis z mikrobloga

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali mój wpis o fotowoltaice, gdzie umówiłem 2 specjalistów pod adres bez dojazdu samochodem na dzisiaj (piątek) godzina 19:00 celem dokonania audytu energetycznego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°):
https://www.wykop.pl/wpis/64566147/od-poczatku-tygodnia-codziennie-po-kilkanascie-tel/

Dostałem właśnie automatyczne smsy przypominające o spotkaniu, jak się okazuje o tej samej treści tylko ze zmiennymi danymi.
Przyjedzie do mnie dwóch ekspertów z tej samej firmy pod jeden adres na jedną godzinę, co daje dowód temu, że nie mają żadnego systemu, który może wykrywać konflikty, a najprawdopodobniej dyspozycje dla ekspertów wysyłane są z palca i bez żadnej weryfikacji.
To zapewne świetna wiadomość dla wypokowiczów, którzy zechcą uczestniczyć w podobnej jak moja zabawie z tym elementem świata telemarketingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

taguję #fotowoltaika #telemarketing #oliwiabugajska oraz otwieram nowy tag #knurytelemarketingu pod którym będę wstawiał aktualizację z dzisiejszych i kolejnych spotkań (nie zamierzam zaprzestać się umawiać)

Pobierz k.....r - Wołam użytkowników, którzy zaplusowali mój wpis o fotowoltaice, gdzie umówi...
źródło: comment_1648196510z6ZXqF5cGtgtiIq2OC6Pa8.jpg
  • 103
@resuf: @Pan_Mysz: @zuchtomek: @FidoRS: @bysiiu: @ShaitanArba1911: @fan_comy: @Zerp: @KROKOxCZOKO: @Bad_Wolf:

oczywiście wieczorkiem wszystkich plusujących obydwa wpisy zawołam i zdam relację ze spotkań( ͡° ͜ʖ ͡°)

bardzo dobry pomysł z tym 30-minutowym spóźnieniem. tymbardziej, że jedno spotkanie umawiałem w trakcie jazdy po autostradzie, a przedstawiłem się jako kierowca żuka i dlatego tak głośno w kabinie. więc panie, czekaj, bom