Wpis z mikrobloga

  • 0
@factoryoffaith_ no nie odchodzi bo praktycznie wynajem spłaca kredyt.

Tak, musisz mieć tylko jakaś bliska osobę która zaopiekuję się mieszkaniem jak coś i odbierze kasę

I na starość masz gdzie dupę posadzić, zamiast w namiocie.

Powiedz mi, jak wyobrażasz sobie swoją starość? Tak od 70 roku życia. Rozumiem że składek emerytalnych to nie za bardzo gdziekolwiek płacisz, mieszkania też nie masz, więc jak sobie wyobrażasz życie na starość, gdy sił ci
  • Odpowiedz
Czy wiesz że przy aktualnym oprocentowaniu kredytów hipotecznych biorąc 300 000 na 30lat spłacasz prawie 700 000zł?


@BezkresnaNicosc: 300.000 wziąłem 10 lat temu. 700.000 zł spłacam SAMYCH ODSETEK ( ͡ ͜ʖ ͡)

@PanBulibu nie możesz powiedzieć ile spłacasz bo masz kredyt na zmiennej stopie
  • Odpowiedz
@Mac02: składkami emerytalnymi można się zajmować na własną rękę, niekoniecznie przy udziale państwa. Jak będę chciała przestać podróżować, to sobie domy w dwóch krajach (na wiosna-lato i jesień-zimę) kupię za gotówkę :d nie każdy kto ma minimum na wkład własny od razu kupuje dom. Właśnie tego wielu ludzi wydaje się nie rozumieć. Można mieć wystarczająco dużo, żeby kupić coś bez kredytu, ale tego nie robić. Posiadanie hasju to niekoniecznie jest
  • Odpowiedz
  • 0
@factoryoffaith_ to powiedz co robisz z kasą aby przeciwdziałać inflacji ?

A i mówisz o domach w krajach pierwszego świata? Czy będziesz do lekarza chodziła w krajach 3 świata?

Czyli chcesz odłożyć na emeryture ok 30x12x1000 euro i jeszcze dwa domy kupić z życia bez pracy? Powiedz wprost że masz jakiś już majątek i nie musisz się martwić o przyszłość, niż gadać ze życie bez zobowiązań jest spoko bo można podróżować:)
  • Odpowiedz
  • 0
@factoryoffaith_ ale zaczęliśmy od tego czy warto kupić czy nie. Według mnie warto, bo w razie czego wynajmujesz i masz kasę na spłatę ¯_(ツ)_/¯

30 lat podróżujesz, a w tym czasie mieszkanie się spłaciło
  • Odpowiedz