Wpis z mikrobloga

Kontynuacja wpisów
https://www.wykop.pl/wpis/64536103/mamy-obecnie-najgorsze-w-historii-relacje-damsko-m/
https://www.wykop.pl/wpis/64552393/odnosnie-tego-wpisu-https-www-wykop-pl-wpis-645361/

Wczoraj się dowiedziałem co jeszcze kolega zrobił. Otóż kilka miesięcy temu, jak ta dziewczyna była jeszcze w związku ze swoim ex, koleś założył Tindera. I pisał z przyjaciółką jej przyjaciółki.
I jak to dziewczyny określiły: oj, przegiął pałę, oj ostro został za to ściorany.
I chłopak skasował tindera, i kilka dni za to przepraszał, i się kajał.
Ja nie bajtuję, ja tego nie wymyślam. Ja tego nie też nie rozumiem, ale ja tego nie wymyślam, to się faktycznie stało

Ale dla mnie dalej niepojęte
#tinder #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 18
  • Odpowiedz
Nadal jesteś z Tą swoją toksyczna księżniczka? Czy już Cię kopnela w dupe?


@bulbulator90: Jutro idziemy na terapię. Wczoraj właśnie byłem z nią i jej przyjaciółką na piwie, stąd się o historii dowiedziałem
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30 Jak niby taka "terapia" wygląda?
Wywalanie brudów przed psychologiem?

Żebyś się czasem od specjalisty nie dowiedział, że to wszystko Twoja wina. I ze to Ty musisz się zmienić, bo jesteś mężczyzna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jak niby taka "terapia" wygląda?

Wywalanie brudów przed psychologiem?

Żebyś się czasem od specjalisty nie dowiedział, że to wszystko Twoja wina. I to Ty musisz się zmienić, bo jesteś mężczyzna ( ͡º ͜ʖ͡º)


@bulbulator90: Długo szukałem mężczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: Ja #!$%@?ę XD Ja skumałem w podstawówce już o o co kaman z dziewczynami, że to #!$%@? o byciu "miłym i dobrym" to jest #!$%@? warte. Tak się zdobywa przyjaźnie na lata a nie kobiety na ruchanie i zakładanie rodziny.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę XD Ja skumałem w podstawówce już o o co kaman z dziewczynami, że to #!$%@? o byciu "miłym i dobrym" to jest #!$%@? warte. Tak się zdobywa przyjaźnie na lata a nie kobiety na ruchanie i zakładanie rodziny.


@ChickenDriver: Bycie miłym i dobrym jest bardzo dużo warte i kobiety to cenią.
Ale zachowanie kolegi to nie bycie miłym i dobrym, a bycie zdesperowanym, sfrustrowanym, zaborczym i natarczywym.

Cyrk na kółkach XD Ale spoko, przynajmniej wesoło się to obserwuję XD Czekam
  • Odpowiedz
Śmieszna, absurdalna historia. Proszę o więcej tej telenoweli.

Jak rozumiem wszyscy aktorzy są po 30?


@LateNever: Przed 30, ale dość blisko. Postacie pierwszoplanowe obie są już po zaręczynach, u bohaterki skończyły się zerwaniem, u bohatera rozwodem.
  • Odpowiedz
Jeśli dobrze zrozumiałem bo mogłem źle zrozumieć - ty z tą swoją obecną jesteś rok i już chodzisz na terapię dla par? W dodatku sam spodziewasz się że to się rozleci?


@LateNever: A to jest bardziej chora historia od tej, tylko relacja kumpla z kumpelą z boku jest śmieszna, bo to taki desperacki friendzone, moja historia z moją aktualną, to akurat tragikomedia z naciskiem na tragi. A jesteśmy ze sobą
  • Odpowiedz
A tak szczerze - po co z nią w ogóle jesteś? W sensie nie masz wyboru, lubisz ją bo jest #!$%@? czy jak?


@LateNever: Nie mam wyboru, nie wiem czy to uzależnienie, jakaś psychocza czy coś. Z nikim innym nie potrafię być.
Ja też w sumie nadaję się na ciekawy kejs psychiatryczny, dużym problemem w relacjach z kobietami jest to, że byłem leniwym, spasionym piwniczakiem z tyle hajsu, co dali
  • Odpowiedz