Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki,
Żona chciała wyczyścić zaciek na aucie i użyła takiej zwykłej gąbki od mycia naczyń.
Efekt jak na focie.

Czy to się da ręcznie spolerowac?
#samochody
#lakiernictwo
#polerowanie
#detailing
#zrobtosam
#diy
#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623aeb2e2291e1f02584ba6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej Mirki,
Żona chciała wyczyścić ...

źródło: comment_1648102511oIZwKN6dIHsLn6Z6UcEOpb.jpg

Pobierz
  • 138
Nie wiem czemu niektórzy chcą lakier polerować tlenkiem ceru, albo wysyłają do firm które polerują szkło, nie słuchaj głupków, ręcznie tego nie ogarniesz, może trochę poprawisz ale namachasz się jak głupi. Znajdź na olx jakiegoś chłopaczka co robi detailing i poproś żeby przejechał to maszyną, ze stówkę zapłacisz i będzie ok. Ew lakiernik, ale oni nie potrafią polerować i pewnie cena x5 względem jakiegoś hobbysty który ma sprzęt i zrobi to w
@kodecss: Ale ty wiesz, że na lakierze samochodowym nie ma ostrzeżenia, że to jest tak delikatne, że byle gąbka zarysuje? To nie jest kwestia płci, tylko braku informacji z danego zagadnienia. Równie dobrze można założyć wątek wyśmiewający sposób w jaki niektórzy mężczyźni próbują nastawić pranie (a przecież tacy wielcy programiści) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
RudaFeministka: > Zawsze uważałem, że kobiety to coś innego niż gatunek ludzki. Nie wiem większość z nich niema takiego "myślenia przyczynowo skutkowego"

@kodecss: Pomyliło ci się z facetami chyba. Podejmowanie decyzji pod wpływem emocji, rozbuchane ego, wyższy odsetek śmierci na skutek ryzykownych zachowań - te rzeczy wynikające z problemów z rozumieniem możliwych konsekwencji własnych działań to niestety domena chłopów, nie bab.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: jak już jej opuchlizna z oczu zejdzie na tyle aby była w stanie widzieć co robi, to bierze pastę lekkościerną, miękką gąbkę, na to miękką szmatkę bawełnianą i polerowanie. 3-4h kręcenia łapami po całym panelu i powinno się udać wyrównać na tyle aby nie było problemu.