Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki,
Żona chciała wyczyścić zaciek na aucie i użyła takiej zwykłej gąbki od mycia naczyń.
Efekt jak na focie.

Czy to się da ręcznie spolerowac?
#samochody
#lakiernictwo
#polerowanie
#detailing
#zrobtosam
#diy
#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623aeb2e2291e1f02584ba6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej Mirki,
Żona chciała wyczyścić ...

źródło: comment_1648102511oIZwKN6dIHsLn6Z6UcEOpb.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@Bielecki: z tym jedynie zastrzeżeniem, że jak ktoś wyśmiewa głupotę faceta (jak np. tego od rzodkiewki), to pisze po prostu, że ten jeden konkretny przypadek to debil. Czy ktoś tam w wątku napisał, że mężczyźni to "coś innego, niż gatunek ludzki"? Bo gdy kobieta zrobi coś głupiego, to od razu następuje ekstrapolacja na całą płeć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Tak jak wyżej pisali, polej wodą i jak znikają jasne ślady to da radę polerka + pasta, jeśli nie to jakiś korektor, kod koloru lakieru jest gdzieś na tabliczce albo naklejce, niektórzy mają na słupku samochodu, ja znalazłem pod kołem zapasowym. Jeszcze wkleje jak koleżanka z pracy zwykłym zmywakiem czyściła lakier, a po zwróceniu jej uwagi powiedziała że to "smugi" xD no ale zrobiłem polerke i wyszło w miarę git.

Ps.
Apollo231 - @AnonimoweMirkoWyznania 
Tak jak wyżej pisali, polej wodą i jak znikają j...

źródło: comment_1648118631niQUg3BkVl2e7peIdWbW2k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
Zostają już tylko 2 opcje. Bić ją po piętach albo niech to wygląda na nieszczęśliwy wypadek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zawsze uważałem, że kobiety to coś innego niż gatunek ludzki.

Nie wiem większość z nich niema takiego "myślenia przyczynowo skutkowego"


@kodecss: Typowe mizoginistyczne bzdury. Przejrzyj komenty, facetom dokładnie to samo się zdarza.
  • Odpowiedz
RudaFeministka: > Zawsze uważałem, że kobiety to coś innego niż gatunek ludzki. Nie wiem większość z nich niema takiego "myślenia przyczynowo skutkowego"

@kodecss: Pomyliło ci się z facetami chyba. Podejmowanie decyzji pod wpływem emocji, rozbuchane ego, wyższy odsetek śmierci na skutek ryzykownych zachowań - te rzeczy wynikające z problemów z rozumieniem możliwych konsekwencji własnych działań to niestety domena chłopów, nie bab.


@AnonimoweMirkoWyznania: To ciekawe masz środowisko. Z moich obserwacji to
  • Odpowiedz
@Bielecki: 1.Nie pytałam kto u Ciebie wstawia pranie, 2. Od kiedy na metce jest opisana obsługa pralki, bo tego dotyczył mój komentarz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3. To był przykład mający wypunktować irracjonalność czepiania się o rzeczy, z którymi ktoś może być nieobeznany, bo się tym zwyczajnie nie zajmuje.
  • Odpowiedz
To ciekawe masz środowisko. Z moich obserwacji to właśnie różowe najczęściej (słowo-klucz!) podejmują decyzje pod wpływem chwili i jak im się wydaje, a jak jest potem gruba imba, to "kochanie, ratuj". Plus jak facet coś odwali, to wie, że odwalił, a kobita... No, tu już bywa różnie :P


@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: Marnie to świadczy o facecie, że sobie musi jakąś życiową niedojdę wziąć, bo normalna kobieta go nie chce. Zresztą skoro babka nie
  • Odpowiedz