Wpis z mikrobloga

Nie mam problemu z tą usługą. Problem polega na tym, że gwałty / molestowanie, w których płcią agresywną są kobiety, "nie istnieją" w dzisiejszym dyskursie publicznym i są skrajnie bagatelizowane. Powinna powstać analogiczna opcja "przejazd dla niego".

Część osób pisała o krzywdzie jaka w taksówkach spotyka kobiety. Niestety te osoby mi nie odpisały - stąd ten wpis.

W lipcu 2019 roku byłem ofiarą incydentu, w którym agresorką w Uberze była "kierowczyni" - kobieta w wieku średnim, próbująca się do mnie dobierać, kiedy pijany wracałem z miasta. Ignorująca moje "nie". Łapiąca mnie za kolano i próbująca mnie pocałować.

Czy w związku z tym, dla osób z takimi doświadczeniami, nie powinna powstać funkcja "przejazd dla niego"? O wiele bardziej komfortowo od tamtego incydentu czuję się z kierowcami Ubera / Bolta, którzy są płci męskiej. Dlaczego dzisiejszy dyskurs jest skierowany jedynie na krzywdę kobiet? Nie posiadacie empatii do ofiar płci męskiej? Jesteśmy gorsi? Nie wypada nam być ofiarami takich sytuacji?

Wołam osoby, które zignorowały mój komentarz, bo jestem facetem: @zupacebulowa @Aroneu @Arc2

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #freenow #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #uber #bolt
Tywin_Lannister - Nie mam problemu z tą usługą. Problem polega na tym, że gwałty / mo...

źródło: comment_1648054426wejXhuhrCe6LTaZBwauH1j.jpg

Pobierz
  • 14
@Tywin_Lannister: najgorsze w tym jest to, ze panuje społeczne przyzwolenie na tskie zachowania. Tzn - jak to? Typ może być molestowany? Hehe ale piza” itd. Bardzo Ci współczuje sytuacji. Natomiast myśle ze ogólnie większość kierowców to mężczyźni i może stad ta akcja, nie wiem. Ja nie miałam nieprzyjemnej sytuacji, oprócz jakiś dziwnych zaczepek w stylu wracam o 3 a pan pyta czy pójdziemy na spacer..
@Tywin_Lannister: @blargotron: to tylko pokazuje jak chore psychicznie są współczesne kobiety i przy okazji neurotyczne. Kiedyś na tinderze miałem rozmowę z nawiedzoną feministką i ona nie rozumiała, nie przychodziło jej do głowy, że chłopy też są ofiarami przemocy innych chłopów czy czasami nawet kobiet. Sama ćwiczyła kickboxing i tak dalej. Nigdy nie była zgwałcona czy coś tylko czasami miała jakieś wiadomo dziwne sytuacje co się każdemu zdarzała. Ale żyła po
@LateNever: Bycie neurotycznym to coś złego? Czemu obrażasz kogoś od chorego psychicznie? Jak juz to odklejony ale nie chory. Żeby stwierdzić że ktoś jest chory psychicznie to trzeba być psychiatrą a nie zarzucać mu to na lewo czy prawo. Nieładnie.
@Tywin_Lannister o jezu gościu dopiero teraz widzę, że mnie zawołałeś. Po co Ci opcja przejazd dla niego, jeśli zamawiając przekaz na 99% Twoim kierowca będzie facet? Jak wyskoczy Ci kobita i się boisz to anuluj i kliknij jeszcze raz - nie ma szans, że to będzie baba. W drugą stronę to niemożliwe. Nie bagatelizuje Twoich doświadczeń, przykro mi, że coś takiego Cię spotkało, ale propozycja odpowiada na skalę problemu doświadczania przemocy seksualnej,