Wpis z mikrobloga

Mirki, od jakiegoś czasu ćwiczę na siłowni. Nie mam zamiaru być kulturystą, po prostu czysta rekreacja. Za nic w świecie nie mogę odkryć mięśni brzucha w okolicach pępka i niżej. Dwie kostki delikatnie się zarysowują, ale koło pępka dalej mam wrażenie jest tkanka tłuszczowa. Jakieś specjalne ćwiczenia polecacie? Brzuch lekko odstaje, mimo że jestem dość szczupły (75 kg/178cm). Do tej pory regularnie wykonuję: deskę, deskę bokiem, uginanie nóg na drążku do kąta 90 stopni, uginanie nóg na drążku bokiem. Co jeszcze można dołożyć ?

#mirkokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu #forma #brzuch
  • 6
@Mddzms99: Ale nie piszcie „nie mam zamiaru być kulturystą”, bo tak, jakbym napisał „nie mam zamiaru być prezydentem”, a interesował się polityką.

Nie każdy może nim być, a pisząc tak, brzmi to jakby to było najprostsze w świecie.

Jak już, to nie CHCĘ być kulturystą.

Dołóż kilka tygodni deficytu, dotnij na wiór to pojawia się te kosteczki. ;)
@Mddzms99: byku, zrób porządną mase najpierw, brzuch ma każdy, ale te kostki trzeba zbudować żeby były widoczne, dowal 10kg masy w rok, 1kg na miesiąc, potem redukcja 3-4 miesięce. Trenuj brzuch 3 razy w tygodniu x 4 serie - allahy, kółka, wznosy kolan, planki, dead bugi. Ważne jest żebyś progresował ten brzuch jak normalną partie, dodawał +5kg do allahów co trening, powtórzenia, +5s do planka, gumy oporowe, ciężar na plery.

Dodatkowo