Wpis z mikrobloga

@Deence Ja się wypowiadam w wątku na forum ze śmiesznymi obrazkami i odnosze się do narracji kilku mirków. Opinie mediów światowych do dyskusji wprowadziłeś sobie ty i de facto zacząłeś się kłócić o to sam ze sobą. To że sobie napiszesz po raz drugi to samo tylko w wersji historyjki nic nie zmienia w argumentacji.
  • Odpowiedz
@djtartini1: To fakt Niemcy chciały handlować Rosyjskim gazem w Europie. Z drugiej strony masz też bierne działania Polski w uniezależnieniu się od dostaw od kogokolwiek. Tylko zwiększamy import surowców energetycznych w tym tych z Rosji, mamy zero elektrowni atomowych a źródła odnawialne są ograniczone przez stare sieci przesyłowe
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: Chciałem Ci po prostu uświadomić, że porównywanie wag przewinień Niemców czy Węgier jest bardzo kiepskie (w kontekście tego kto robił przez lata lepszą robotę dla Putina). To trochę jak z symetrystami którzy na każde negatywne słowa o PiS-ie czy TVP powiedzą - "PO było takie same". Opinie mediów światowych są istotne, bo one właśnie robią podobnie jak Ty (a właściwie Ty robisz podobnie jak one). Niemcy grały dla Putina?
  • Odpowiedz
@Deence: Podobnie jak z wrzutką o mediach światowych do których się nie odnosiłem tak teraz sobie wrzucasz wage przewinień z przeszłości Niemiec i Węgier jako moją wypowiedź do których też się nie odnosiłem. Odpowiadałem na komentarz gdzie mirek napisał że Niemcy są największym sojusznikiem Rosji co jest obecnie nie prawdą bo Niemcy zmieniły polityke na antyrosyjską, a Węgry dalej ogłaszają veto sankcji na Rosje.

Następną odpowiedz zamiast moim nickiem oznacz
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: Tak Niemcy zmienili politykę wobec Rosji jakieś 3 tygodnie temu. I co z tego skoro szkody które wyrządzili przez lata są gigantyczne. Doceniam ich otrzeźwienie ale to nie zmywa ich win. Ale ok, jeśli mówimy tylko o 3 ostatnich tygodniach przyznam Ci rację. Biorąc pod uwagę tylko czas od 24 lutego 2022 Viktor Orban jest największym sojusznikiem Putina w UE.

Tylko czy jesteś przekonany, że Mirek @BayzedMan do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uriel_ck: masz rację jednak to my do tej pory sprowadzaliśmy większość ropy i gazu od ruskich. Niemcy całkiem niedawno osiągnęły 50% gazu , (gdzie ropy mają mniej 30% od ruskich ) a ropy ponad 60 % i gaz dopiero niedawno spadł do poniżony 50% . Naszym marzeniem jest poziom dywersyfikacji Niemiec.
  • Odpowiedz
Nie licząc miliardów euro, dzięki którym rosjanie mogli kupić swoje wojsko


@BayzedMan: no tak bo przedtem nie mieli wojska XD kupili je sobie od czasu wprowadzenia w UE Euro

kasa z uni szła do rosji przez dekady.


@BayzedMan: ufff, mam nadzieje że nigdy nie dowiesz się czym był PRL, jeszcze byś się dowiedział że Polska pompowała wszystko do Rosji przez 50 lat
  • Odpowiedz
@xiv7: Poczekajcie może z tymi zapewnieniami ? Chciałbym zauważyć, że historycznie pewna kwestia się powtarza. Niemcy i Rosję łączą interesy którym na przeszkodzie stoi Polska. Znowu robi się blokowanie transportów itp. Niedługo zażądają indywidualnego tranzytu a potem to już tylko czekać, aż wszystko p--------e ;D
  • Odpowiedz