Wpis z mikrobloga

@Kempes: Z ogółem jego wypowiedzi można się zgodzić i jakbym przeczytał tylko tego twitta to bym pomyślał, że ma chłop rację. Jednak diabeł tkwi w szczegółach i jego osoba powinna zniknąć z polityki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: fajnie że napisałeś bo nie wiedziałem ale jak to ma wpłynąć na moją ocenę tekstu jeżeli merytorycznie jest całkiem niezły i nie trąci propaganda a co więcej możesz to traktować z dystansem bo to tylko prywatne tezy Brauna. Sugerujesz że w świetle twoich faktów po przeczytaniu tego będę głupszy od Brauna czy jakiejś tam Agnieszki Piwar? Bardziej czuję jednak że twoje uświadomienie to jednak taka sugestia...
  • Odpowiedz
1 na 1000 twetów Brauna gdzie ogólnie mogę się zgodzić


@Vggh: Wierzysz w plan transformacji przez masowe przesiedlenie za pomocą uchodźców?
  • Odpowiedz
  • 2
@Kempes Ale kto jest pezesiedlany? Polacy? Wiem że ten człowiek żyje w fantasy landzie, ale próbuje sobie ten jego świat ułożyć w jakaś całość. Co on właśnie próbuje powiedzieć? Że uchodźcy z Ukrainy to część jakiegoś większego planu zniszczenia Polski a nie chmara wystraszonych ludzi uciekających przed b-----i?
  • Odpowiedz