Wpis z mikrobloga

@Tajgoch
@1C59672E96DC7430E1385709810D204A
@Leniek
@slapdash
@init5
@Omicron
@Panciak
@GryzeKisiel

Wywiad przeprowadziła znajoma Brauna, Agnieszka Piwar, znana ruska onuca ( ͡º ͜ʖ͡º)

Agnieszka Piwar to redakcyjna koleżanka oskarżonego o szpiegostwo Mateusza Piskorskiego. Publikuje m.in. w putinowskim portalu Sputnik. Odwiedziła Azerbejdżan razem z oskarżonym o szpiegostwo Januszem N.
@Kempes: fajnie że napisałeś bo nie wiedziałem ale jak to ma wpłynąć na moją ocenę tekstu jeżeli merytorycznie jest całkiem niezły i nie trąci propaganda a co więcej możesz to traktować z dystansem bo to tylko prywatne tezy Brauna. Sugerujesz że w świetle twoich faktów po przeczytaniu tego będę głupszy od Brauna czy jakiejś tam Agnieszki Piwar? Bardziej czuję jednak że twoje uświadomienie to jednak taka sugestia...
@Kempes Ale kto jest pezesiedlany? Polacy? Wiem że ten człowiek żyje w fantasy landzie, ale próbuje sobie ten jego świat ułożyć w jakaś całość. Co on właśnie próbuje powiedzieć? Że uchodźcy z Ukrainy to część jakiegoś większego planu zniszczenia Polski a nie chmara wystraszonych ludzi uciekających przed bombami?