Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy mej walki z reklamozą na os.Kombatantów:

1. Ostatnia reklama przy przystanku została usunięta.
2. Usunięte zostały banery reklamowe wiszące na latarniach przy ul. Srebrnych Orłów
3. Zniknął jeden billboard na Kombatantów (prawdopodobnie przez budowę masztu oświetleniowego)
4. Otrzymałem na maila oficjalne pismo urzędowe z ZDMK, którego treść wklejam poniżej. Wynika z niego, że już jakaś ustawa krajobrazowa weszła w życie, nawet nie wiedziałem o tym.
5. Zachęcony tym sukcesem jadę dalej zwalczać reklamozę ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

#nowahuta #krakow #osiedlowykonfident #czujedobrzeczlowiek
DerMirker - Ciąg dalszy mej walki z reklamozą na os.Kombatantów:

1. Ostatnia rekla...

źródło: comment_1647855972yOyn7SndvxYiiKjKUhQcOS.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby to wcześniej nie wyglądało to szanuje. Patologia polskiego krajobrazu. Mi by się osobiście nie chciało i nie chce :D ale właśnie dlatego potrzebne są takie osoby które te lukę uzupełnia :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lvnl: czy można tam wysyłać również informacje dot. miejsc w rękach prywatnych? Czyli jakieś budynki usługowe pokryte os góry do dołu reklamami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DerMirker: Ja to kiedyś inaczej się bawiłem. Kilku chłopa, późna pora, duży bagażnik i tak robiliśmy objazdy miasta. Na jeden raz do kosza leciało po 50-80 banerów, łącznie poszedł grubo ponad tysiąc. Ogrodzenia szkół, dróg, parkingów, ROD-ów, czasami nawet prywatne działki.
Tera już jestem na emeryturze i tylko czasami coś wytnę, ale częściej zgłaszam przez miejską apkę 19115. Teraz częściej wraki "idą pod nóż" ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz