Wpis z mikrobloga

@JI_Gorki: Jak do związku to samo zdjęcie wydaje mi się dość wyzywające (jakby było z plaży to spoko) i jak takie widzę to omijam. A poza tym osobista preferencja, mi się akurat tatuaże podobają, ale jak Tobie nie to nic w tym złego.
@ulver86: No dobrze też nie świadczy, ale nie ma tutaj porównania.

Faceci częściej myślą o konsekwencjach, więc często przed podjęciem decyzji o tatuażu, poświęcają dużo czasu na jego wyborze i następnie na podjęcie decyzji czy na pewno chcą czy nie - często to jest parę lat.

Pomijam tutaj oczywiście takich co są cali w tatuażach, itp. to tacy "bad boye", którzy na pewno "schylają się po mydło pod prysznicem".
@JI_Gorki: Gdybyś mnie zapytał jakieś 5 lat temu to powiedziałabym, że tak chyba, że by miała jakiś subtelny. Aktualnie nawet w jakimś stopniu pociąga ( ͡º ͜ʖ͡º) Odpadają jedynie dzieciate i z nadwagą over900
@serniczek_z_rodzynkami: podaj źródło naukowe że mając tatuaż, to znaczy że jest ogromne ryzyko na choroby psychiczne.
Ciekawostka, każdy ma na coś lęk lub/i obrzydzenie, a to są choroby psychiczne, zatem można rzec, że każdy jest na coś chory.

@Sharlene: czyli jesteś niekulturalny, brawo.
@serniczek_z_rodzynkami: A co jeśli kobieta chodziła z decyzją o tatuażu kilka lat? To już w porządku czy nadal nie? A co jeśli zrobiła tatuaż ze względów estetycznych, np. żeby przykryć blizny? To też świadczy o problemach psychicznych? Czy tylko spontaniczne nieprzemyślane tatuaże są tego przejawem?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.