Wpis z mikrobloga

18.03.2022 rok. To już mój kolejny post o postępach w zmianie trybu życia i nawyków. 1 stycznia Waga startowa 155 kg wzrost 194 cm. Aktualnie 126,0 kg. Dalej na ketozie i w ketozie. Nie głoduje , jem smacznie, czuję się świetnie. Codziennie staram się o aktywności mniejsze lub większe. Marszobieg, rower, bieganie od czasu do czasu. Mam zamiar dorzucić basen. Polubiłem sport i z każdym dniem czuję się co raz lepiej. Od wielu ludzi słyszę co takiego robię, że tak schudłem.. powiem wam szczerze, że dopóki nie po przestawiamy sobie w głowie pewnych rzeczy to nie pomoże żadna dieta - keto czy dieta węglowodanowa , liczenie kalorii itd wszystko zaczyna się od głowy.

Dzisiejszy mały rekord, który motywuje mnie do dalszej pracy, wiem nie powinienem biegać, mam zamiar robić to rzadko ( biegałem dopiero trzeci raz, wczoraj 18km rowerem, przed wczoraj 13km) :

#keto #redukcja #odchudzanie #otylosc #dieta
Mamciu94 - 18.03.2022 rok. To już mój kolejny post o postępach w zmianie trybu życia ...

źródło: comment_1647635502q1qJQ7LrYjnVlMOSTt4jCQ.jpg

Pobierz
  • 8
Szanuję () Sam zrzuciłem ostatnio 15kg i już jest o wiele większy komfort życia a jak schudnę w końcu łącznie 35-40kg i będę miał normalną wagę, to dopiero będzie świetne samopoczucie. Powodzenia w utrzymaniu zdrowego stylu życia!
@bialy100k nie liczę kalorii pilnuje jedynie węgle żeby nie przekroczyć 30g, jem głównie tłusto jajecznica z boczkiem, parówki, kabanosy , leczo , rosoły , pomidorowa, orzechy , migdały , ser żółty , robię sobie słodycze z mąki kokosowej i gorzkiej czekolady 80%, panierki z babki jajowatej.
@Mamciu94: Gratulacje, u mnie na razie -5,5 kg w 5 tygodni. Waga startowa 152,5 kg przy 190 cm. Wynik nie powala ale to dlatego ze prawie w ogole sie nie ruszalem przez ten czas, ale zamierzam to zmienic ;) Odstawilem slodkosci, slodkie napoje, fast foody. Gotuje sam :) Jak stanalem na moja wage i zobaczylem ze przekroczylem limit (150 kg) to powiedzialem sobie DOSYC. Jeszcze 4 lata temu wazylem ok 110