Wpis z mikrobloga

@kalosz_zaglady ja p------e od tej niechęci do PiSu to wam się we łbach poprzerwacalo. Abramsy i f35 to są bardzo dobre zakupy, co potwierdza wojna na Ukrainie. Co nie oznacza że trzeba inwestować w plot.

Nie wiem jak można podważać przekop mierzei w obecnej sytuacji...
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: nie można pisać że to był projekt po, skoro po nie wykazywala zadnej inicjatywy w tym wzgledzie. Po prostu zostali z projektem i go wybudowali i to z opóźnieniem. Zwyczajnie nie może ci przejść przez zwoje mózgowe nic pozytywnego o pis.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piker: huh, w przeciwieństwie do ciebie i twoich kolegów od mateckiego to masz racje - mało się ośmieszyłem. Rzekłbym nawet, że wcale :) musisz się mocniej postarać bo ruble lecą na mordę i marna dniówka będzie:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kryptonim_putas: to prawda PiS to wielka partia i ma wiele zasług np r------------e złotówki i polskiej gospodarki. Dopiero widzimy początki tej okupionej ciężka praca decyzji. Ludzie na długo zapamiętają ten dobrobyt który przyniosła dobra zmiana. Przekonamy się już pod koniec tego roku. Przyjdzie czas rozliczeń.
  • Odpowiedz
@Argonzz no i sam sobie odpowiedziałeś, na Leopardy trzeba by było czekać lata, dość powiedzieć że M1 będziemy mieć chyba nawet szybciej niż Węgrzy jakieś śmieszne ilości Leo, dla FET też nie ma obecnie konkurenta nigdzie na świecie, na niego musimy poczekać ale wszystkie kraje po kolei czekają. Patriot prawdopodobnie w tym roku wejdzie, nie jestem zwolennikiem PiSu ALE (tak, wiem i tak będę dla ciebie pisiorem pewnie) co do wojska
  • Odpowiedz
Pomijając że czasami te zakupy są zbyt małe (nawet dość często) ale budżet nie jest z gumy, zobaczymy czy zmieni się coś jak będzie 3% na wojsko
  • Odpowiedz